metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ABC ~ABC (Gość)29.01.2015 06:01

Piotrków zagłębiem handlowym.

120


pt ~pt (Gość)29.01.2015 06:33

Emeryci robią zakupy i widać że Piotrków to miasto byłych ubeków i mundurowych z 3550 zł emerytury którzy dodatkowo dorabiają jako ochroniarze ,
i interes się kręci.
Padają kolejne nasze masarnie ,piekarnie, rodzinne sklepiki itp.To ja się pytam gdzie w Piotrkowie mam znaleźć pracę ?
Wyjeżdżam za granice , bo te sklepy utrzymują niemieckich emerytów.
Dla jasności na zachodzie markety buduje się na obżerzach miast dzięki czemu unikamy korków i smrodu tirów w mieście ,co pozwala na utrzymanie się lokalnego handlu.
Z skąd teraz podatki będziecie czerpać ?
Podniesiecie wodę ? ścieki ? ogrzewanie ? a może podatki za grunt ? a może za śmieci ? - to są nasze/wasze podatki !!!!
Brawo wy unijne imbecyle.
Babcia Mocher

175


sklave sklaveranga29.01.2015 06:34

Tylko Biedronki bo one zapewniają nam europejskie życie czyli kiełbasę i brykiety do grilla. Dlatego dla bardzo wielu których nie jest stać na europejskie wystawne życie Biedronki już są za drogie i czekają kiedy jatki zostaną otwarte.
Więcej na stronie: http://sklave.manifo.com/

56


karla ptb ~karla ptb (Gość)29.01.2015 06:51

Piotr i Paweł, śmiech na sali, najwięcej ludzi jest w Biedronce, tylbo boją się przyznać,że robią tam zakupy, bo niby sklep dla biednych. Ostatnio Wydalam tam 180zl a prawie nic nie kupiłam. Co do sklepu piotr i paweł, niby produkty z całego świata a jak chciałam kupić produkty na Lasagne to połowy nie było. Nawet nie mają creme frech(to taka śmietana z niemieckich sklepów ) Żenada :-)

124


Tartu Tarturanga29.01.2015 07:17

Tam gdzie czuje się komfortowo i na wejściu nie robią ze mnie złodzieja. Co niektóre sklepy powinny zadbać o dyskretniejszą ochronę i monitoring. Bo to jest przykre jak ochrona chodzi za człowiekiem krok w krok i patrzy na ręce - zwłaszcza w drogerii gdzie człowiek czasem przy wyborze niektórych środków potrzebuje intymności. Są przypadki, że chcą zaglądać do torebek i plecaków a depozytów nie posiadają. Ale to Piotrków właśnie!!!

150


his. ~his. (Gość)29.01.2015 07:24

Prince Polo. Och, przepraszam Polo.

21


dan balan ~dan balan (Gość)29.01.2015 07:53

pomyłka - to miasto emerytów, kościołów, banków i marketów. Mam 30 lat a z mojej szkoły średniej w tym mieście nie nikogo nie zostało...:(

101


re ~re (Gość)29.01.2015 07:53

Słuchając "Magla" miałem wrażenie, że to audycja sponsorowana przez market "Piotr i Paweł".

180


Goodi ~Goodi (Gość)29.01.2015 08:11

Gdzie jest budowany kolejny Lidl, ktoś wie?

11


jatoja ~jatoja (Gość)29.01.2015 08:25

"Goodi" napisał(a):


Przy ul. Sulejowskiej :)

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat