metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ES ~ES (Gość)03.06.2010 18:04

A w domu to czasem mydła nie braknie :) ??? Chyba ponownie z igły widły. Czy rodzice zdają sobie jak szkoły są dotowane? Jak dzieciaki marnują papier, wylewają mydło? szkoda, że rodzice potrafią tylko wymagać, przyjmują postawę typowo roszczeniową - sami zaś rzadko przejmują inicjatywę, oferują swą pomoc.

02


piotrkowianin3 ~piotrkowianin3 (Gość)03.06.2010 18:06

Federacja Młodych Socjaldemokratów serdecznie zaprasza do zbiórki darów dla powodzian w centrum handlowym "Echo" (Carrefour). Więcej: http://www.lewicapiotrkowska.pl/

00


arti2811 ~arti2811 (Gość)03.06.2010 20:43

To może zacznijcie też zbierać mydło i papier toaletowy na szkoły!

00


BLEKI BLEKIranga03.06.2010 20:54

jak mi się srać chce to nie musi pani woźna o tym wiedzieć

10


kamilus ~kamilus (Gość)03.06.2010 22:10

hmm... jest problem,ale nie wydaje mi sie aby montowanie co chwile nowych mydelniczek bylo dobrym rozwiazaniem ,pozatym kto za to zaplaci?? dzieci i tak to zniszcza. ale i tez jest racja w slowach ze pani wozna nie musi wiedziec co sie komu chce.

00


arti2811 ~arti2811 (Gość)05.06.2010 11:13

"BLEKI" napisał(a):
BLEKI
jak mi się srać chce to nie musi pani woźna o tym wiedzieć


To masz 10 lat? :)

01


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)08.06.2010 00:56

Może więc problemem nie jest brak mydła i papieru, ale brak komunikacji pomiędzy rodzicami i dyrekcją szkoły?
Ani jedno ani drugie. Problemem są uczniowie, wychowani przez rodziców na wandali i niszczycieli.
Dlaczego te dziewczynki nie mogą mieć normalnych warunków w ubikacjach?
No, właśnie, dlaczego, pani mamo?
A tak przy okazji: czy chłopcy też nie powinni mieć normalnych warunków w ubikacjach?
Dziewczynki w tym wieku mają już swoje potrzeby i powinny mieć możliwość skorzystania z toalety w cywilizowany sposób.
Bezdyskusyjnie, dziewczynki w tym wieku i w ogóle, w każdym wieku, powinny mieć możliwość skorzystania z toalety w cywilizowany sposób. Tylko mama i tata zapomnieli o cywilizowanym wychowaniu dziewczynki. W tym sęk!

11


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)08.06.2010 01:02

"Piotrkowianin" napisał(a):
zamontowanie pojemników na papier toaletowy i mydło w płynie ze stali - są trudniejsze do zniszczenia.


I tu się, piotrkowianin, mylisz. Nie znasz siły fizycznej i determinacji tych "uczniów". Rozbroją pojemniki nie tylko ze stali, ale nawet z tytanu!

00


Gościnnie ~Gościnnie (Gość)17.06.2017 15:37

W 16 też nie ma papieru i mydła!
Moje dziecko nosi w podręcznej saszetce małą buteleczkę z żelem,plus chusteczki nawilżane.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat