metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gościnnie ~Gościnnie (Gość)17.06.2017 15:37

W 16 też nie ma papieru i mydła!
Moje dziecko nosi w podręcznej saszetce małą buteleczkę z żelem,plus chusteczki nawilżane.

11


arti2811 ~arti2811 (Gość)02.06.2010 14:29

Nie ma to jak zaaragować w sposób -wale do radia gazety bo problem mnie przerasta!Współczuje dziecku mamy(tzw Pani Marty)

12


rodzic ~rodzic (Gość)02.06.2010 15:17

.Chodzi do tej szkoły moje dziecko i uwazm że jest mimo wielkości i ilości dzieci dośc dobrze zorganizowaną placówką >a brak papieru.... to chyba troszeczkę takie czepianie się .
PS.p.Dyrektor nie odmawia rozmowy z żadnym rodzicem

02


rodzic ~rodzic (Gość)02.06.2010 15:20

Uważam że większym zmartwieniem są różne typy przesiadujące na terenie boiska sz.pod nr12 !w godzinach różnych

02


klet ~klet (Gość)02.06.2010 16:21

Ciekawe czy Ci żartownisie papierowi też w domu rodzicom zatykają trony ?
Ech młodzieży co z was wyrośnie, diabeł wie :(

20


Paweł ~Paweł (Gość)02.06.2010 17:27

Gdyby placówki szkolne były bardziej dotowane i młodzież szkolna bardziej wychowana, nie byłoby takich prozaicznych problemów, jak brak papieru toaletowego. Dawniej nie było takiego problemu.

30


Wodnik ~Wodnik (Gość)02.06.2010 20:43

I tu arti masz rację / dzisiaj już drugi raz/. Rodzice boją się zwracać uwagi do dyrektora lub nauczyciela żeby jego dziecko nie było "szykanowane" przez nich.A swoją drogą za bałagan zawsze odpowiada kierownictwo wg zasady "pańskie oko konia tuczy". Twierdzę zawsze ,że winę ponosi tylko ten co jest u steru. BRAK NADZORU.

20


kubnij ~kubnij (Gość)02.06.2010 21:57

Ta mamusia sądząc z wieku dziecka jest raczej wychowana w tzw wolnej Polsce. Skąd u niej taki strach przed obywatelskim zachowaniem? Nie mam zwyczaju się wypowiadać w obronie czyjejkolwiek, ale wiem że dytektor 12-tki zawsze rozmawia i nie knuje. Z papierem bywa kłopot nie tylko w szkołach. Wystarczy zbadać urząd miasta. Tam przed petentami zamyka się toalety urzędnicze na klucz, a w tych dla petentów (mieszkańców) często nie ma ani mydła ani papieru. Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma.

00


arti2811 ~arti2811 (Gość)03.06.2010 08:38

Jeśli dla kogoś naprawde jest problemem brak mydła i papieru zawsze można uzbroić w nie swoją pocieche!Ewentualnie zmienić placówke na cosik prywatnego i kłopot znikł

Komentarz był edytowany przez autora: 03.06.2010 08:39

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat