Ja nic o tych wiatrakach nie wiedziałam. Kupiłam działkę złożyłam wniosek o pozwolenie na budowę w grudniu . A pani z gminy dzwoni do mnie dwa dni temu że nie mogę się postawić bo wiatraki mają być. To jakaś kpina jest.
Jak nie problem to postawcie sobie wójcie na swojej działce albo obok budynku gminy i będziecie eko.Co za perfidia z tymi druchami. Zdrowie mieszkańców się dla pana zupełnie nie liczy?
Wójcie rzeczywiście opowiadacie głupoty. Gdy PGE w linii 15 kV, biegnącej przez Gazomię Starą chciało ułożyć światłowód pytało się o zgodę a pan działasz metodą faktów dokonanych.Słyszałeś coś o infradźwiękach?, jaki mają wpływ na ludzi i zwierzeta?, radzę poczytać. Czy całą gminę - dla paru groszy musisz zaśmiecać wiatrakami?, mając gdzieś zdrowie mieszkańców.
Panie wójcie, to w Gazomi Starej decydują druhowie, czy mieszkańcy?
Jaka ekologia ???????? Jak ktoś będzie miał wiatrak 500 m od domu !!!!!!!
W tym Oprzężowie to Ci chyba szumi w głowie od bojkotów albo od chciwości
Lokalna społeczność nie protestowała, ponieważ nikt o tym fakcie nie informował wcześniej w oficjalny sposób!!!
ciekawe jak z odległościami od siedzib ludzi ? jeżeli za blisko to jeszcze im sie odechce tej ekologi ,szum i częstotliwości działa wyjątkowo drażniąco ,a czy zdrowe to ,,,,,? czas pokaże
Nie dajcie postawić ,protestójcie póki nie jest za późno!!!U nas postawili i jest tragedia!!! .Teraz wszyscy żałują i chcieli by żeby było jak dawniej.krajobraz popsuty,okoliczne działki straciły kompletnie na wartości i szum i chałas.Poprostu masakra
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!