metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sisi ~sisi (Gość)14.06.2013 13:47

fotografowania używała także UB

00


jj ~jj (Gość)14.06.2013 13:56

Super demokracja panuje w naszym mieście, bo wychodzi na to, że nie można mieć już innych poglądów niż ekipa rządząca

00


mix ~mix (Gość)14.06.2013 13:58

ach ten Pampuch.... ciekawe ile placi tym ludzia za namawianie ludzi do podpisow. straz miejska niech lepiej zajmie sie wlascicielami psow ktore s...ą na chodnikach i kierowcami którzy parkuja gdzie popadnie!

00


P51 ~P51 (Gość)14.06.2013 14:07

"BLEKI" napisał(a):
ta Strasz


Żartujesz, czy jesteś aż tak prymitywny...?
Takie "kfiatki" szkodzą idei!

00


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)14.06.2013 14:31

Podpisywałam listę dobrowolnie, nikt nie daje za to żadnych pieniędzy, nikt nie namawia do podpisania. Ludzie, czy w tym mieście dziwnym jest, że ktoś może nie zgadzać się z prezydentem. Czy trzeba widzieć w tym zaraz jakiś podstęp? Mam prawo być innego zdania i koniec.

00


janusz ~janusz (Gość)14.06.2013 14:34

brawo !! wreszcie ktos sie wziol za to cale PIO !!

00


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga14.06.2013 14:36

"mix" napisał(a):
ciekawe ile placi tym ludzia za namawianie ludzi do podpisow


Nic nie płaci, ludzie widzą co się w mieście dzieje, brak miejsc pracy, podatki z kosmosu i ogólnie fatalne drogi.
A "Straży Wiejskiej" i Policji w Piotrkowie to dać w łapkę lizaki i rozpiskę skrzyżowań.

00


bezrobotny ~bezrobotny (Gość)14.06.2013 14:44

Faktycznie z praca jest coraz gorzej. Największy pracodawca to chyba Urząd Miejski, tylko jak tam się dostać do pracy. Może ktoś wie?

00


milka ~milka (Gość)14.06.2013 14:50

jak nie płaci??? PŁACI ZA ZBIERANIE PODPISÓW 10 zł.A ja się za coś płaci to.... wiadomo.
A swoją drogą bardzo bym chciała żeby panowie którzy chcą referendum (jeśli ZNOWU nie będzie frekwencji) zapłacili za to z własnej kieszeni, a nie z miasta, a później płacz bo duże podatki, bo na drogi nie ma.Nie ma bo trzeba zrobić referendum dla...... żeby nikogo nie obrazić.Malkontenci- zawsze można się wyprowadzić i zamieszkać w innym mieście|państwie.

00


tutaj tutajranga14.06.2013 14:57

Ja wiem, ale nie powiem, bo się brzydzę.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat