metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiki ~wiki (Gość)15.06.2013 01:00

"Przekora)" napisał(a):
Zastanawiam się nad złożeniem doniesienia do prokuratury na temat ich zachowania...


Składaj, składaj. Złóż też na mnie. Chodzę w różowym mini i też rozpraszam. Szczególnie prokuratorów.

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)15.06.2013 07:52

W komentarzach wyczytałem, że wolontariuszom zbierającym podpisy się płaci. Bardzo liczna i aktywna musi być "inicjatywa obywatelska", że nie mają ochotników, którzy zbieraliby podpisy dla dobra sprawy.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


martens ~martens (Gość)15.06.2013 08:12

"Przekora)" napisał(a):
Za to tym całym wolontariuszom wolno ograniczać przejście pieszych, którzy idą po chodnikach i rozpraszać uwagę przejeżdżających kierowców swoim zachowaniem i ubiorem. Zastanawiam się nad złożeniem doniesienia do prokuratury na temat ich zachowania...


a później złóż na siebie,a najlepiej to wytrzeźwiej.

00


qqryku ~qqryku (Gość)15.06.2013 09:40

PIO musi mieć zajebiście dużo kasy. "Wolontariuszom" nieźle płacą, referendum pewnie też sfinansują. A jak już zajmą magistrat, to i podatki zmniejszą, i wynagrodzenia swoim obetną.
Normalnie ludzcy państwo... hehe

00


ty67 ~ty67 (Gość)15.06.2013 10:01

Pan Pampuch na prezydenta!!! Wszystko będzie za darmo. A jako prezydent będzie pracował charytatywnie. Pan Dzwonnik na wiceprezydenta!!! Druga Japonia. Już nie mogę się doczekać

00


mix ~mix (Gość)15.06.2013 10:03

ciekawe co to cale pio zrobi jesli referendum nic nie da, przeproszom za cale zamieszanie, za nagonke na prezydenta czy wymysla cos nowego. ciekawe czemu takich referendum niebylo za kadencji matusewicza? lub pola?

00


qqryku ~qqryku (Gość)15.06.2013 10:48

Cytuję:
ciekawe co to cale pio zrobi jesli referendum nic nie da, przeproszom za cale zamieszanie, za nagonke na prezydenta czy wymysla cos nowego. ciekawe czemu takich referendum niebylo za kadencji matusewicza? lub pola?


PIO było przy korycie?

00


janusz ~janusz (Gość)15.06.2013 11:07

do krytyk :) zgadzam sie nie popieram prezydenta Chojniaka MOZE bedzie lepiej jak bedzie ktos inny ale zeby bylo lepiej m,to ja sam na siebie robie i pracuje ana pewno nie przyloze reki ani podpisu aby zylo sie lepiej nowowybranym wladzom :)bo jak ja ich wybiore to im bedzie lepiej ALE ZEEBY BYLO mi lepiej to oni mi nie pomoga tylko ja sam musze o to zadbac

00


bulk bulkranga15.06.2013 15:13

Cytuję:
Ksiądz też zastrasza.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1894255,bez-sciemniania-zielona-wsypa-tuska,id,t.html[/cytat]
Skoro Pan Larecki wyrażenie stanowiska kościoła nazywa "namawianiem w słabo zawoalowany sposób" to nic dziwnego, że przenośnie interpretuje bezpośrednio.
Co do tego zastraszania to niedługo władze miasta będą musiały znaleźć pieniądze na wybudowania psychiatryka dla tych wszystkich zastraszanych bo zacznie się to niedługo przeradzać w fobie, a ktoś to będzie musiał leczyć. Zjawisko to zaczyna nam się rozwijać bo zastraszanych mamy co raz więcej :)

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat