metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
door ~door (Gość)15.06.2013 20:14

Ci panowie będą dokładać ze swoich pieniędzy na wynagrodzenia urzędników. Opłacą ze swoich pieniędzy wszystkim parkingi, będą dbać wyłącznie o innych, bo to dobrzy ludzie ;-)

"ty67" napisał(a):
Pan Pampuch na prezydenta!!! Wszystko będzie za darmo. A jako prezydent będzie pracował charytatywnie. Pan Dzwonnik na wiceprezydenta!!! Druga Japonia. Już nie mogę się doczekać

00


propaganda ~propaganda (Gość)17.06.2013 07:50

wykorzystujecie nie prawo do referendum a bezprawie wynikające z propagandy w mediach współpracujących z Wami.

00


opłaty ~opłaty (Gość)17.06.2013 07:53

za zajęcie chodnika należy uiścic zapłatę, to obowiązuje wszystkich. Czy ktoś sprawdził wolontariuszy czy mają kwit?
Babcie z pietruszką również są przez straż pouczane i jakoś nikt nie pisze o tym w mediach. Nikt też nie protestuje, bo chce normalnie zrobic zakupy w biedronce czy przejechac wózkiem- chodnikiem.

00


bez komentarza ~bez komentarza (Gość)19.06.2013 19:02

Wolontariat - haha niech to potwierdzą wolontariusze :) - Dla mnie to gra WSTĘPNA przed wyborami, a referendum to koszt na który mnie jako mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego nie stać. Za rok wybory więc po co ta gra?

00


a ~a (Gość)19.06.2013 19:09

"mieszkanka" napisał(a):


Płacą wolontariuszom-nie podpisującym :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat