metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MIX ~MIX (Gość)17.08.2014 09:43

"pepe" napisał(a):
Tak trudno gminie wykorzystać ten oblegany przez turystów teren wypoczynkowy i zapewnić minimum warunków w kwestii sanitarnej chociażby???? Ciekawe, czy któraś gmina przyzna się do tego terenu....pewnie tylko stosując "spychologię".


No właśnie. każdy stosuje zasadę spychologii. Przyjeżdżają, naśmiecą a później pokazują palcem na gminę że to ona winna.

41


obelx1987 ~obelx1987 (Gość)17.08.2014 10:30

Tak czytam i nie wiem , co ma burmistrz ,prezydent i ustawa śmieciowa do tego że buractwo przyjedzie nasra najszczy i chlew zostawi po sobie i za tydzień przyjadą w to samo miejsce i dziwią się Że śmierdzi kupą!
Niestety badania mówią same za siebie nadciąga plaga debilizmu gdyż udowodniono że ludzie inteligentni nie chcą płodzić potomstwa bo czasy trudne i potrafią liczyć ,a debilowi wszystko jedno i zalewa świat swoim nasieniem i to niestety są fakty.

51


rekin ~rekin (Gość)17.08.2014 12:08

Znaczy EP jedzie nad wodę:}

31


Ja ~Ja (Gość)17.08.2014 12:22

Niestety, prawda jest taka, że Polacy w większości, to po prostu buraki. Nie wyobrażam sobie zostawić po sobie śmieci, gdziekolwiek jestem, nawet jak nie ma kosza. No ale taki jeden z drugim jedzie sobie i jak ostatnia świnia wyrzuca śmieci do lasu albo na plaży. Potem przyjeżdża w takie zaśmiecone miejsce i jeszcze bezczelnie narzeka jaki tam chlew!!!

71


wlad ~wlad (Gość)17.08.2014 21:44

syf i mogiła

20


Hugo ~Hugo (Gość)18.08.2014 07:30

a gdzie jest Straż Miejska. Policja! Komendanci tych instytucji jeszcze na wczasach na Florydzie

30


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)18.08.2014 12:16

"Ja" napisał(a):
~Ja (Gość)24 godziny temu, 12:22Niestety, prawda jest taka, że Polacy w większości, to po prostu buraki. Nie wyobrażam sobie zostawić po sobie śmieci, gdziekolwiek jestem, nawet jak nie ma kosza. No ale taki jeden z drugim jedzie sobie i jak ostatnia świnia wyrzuca śmieci do lasu albo na plaży. Potem przyjeżdża w takie
zaśmiecone miejsce i jeszcze bezczelnie narzeka jaki tam chlew!!!


Skoro można trzepać chodniki na balkonach, grillować na balkonach, zamiatać balkony sypiąc na głowę śmieci niżej mieszkającym sąsiadom, wyrzucać na podwórko zwiędłe kwiaty ze skrzynek balkonowych, zaschnięte choinki po świętach...resztki jedzenia ,itd. itp. Mam dalej wymieniać? Skoro na własnym gruncie nie potrafimy dbać o porządek bo nikt nas tego nie nauczył to czego oczekiwać na wyjeździe.

20


kopa ~kopa (Gość)20.08.2014 23:09

A Gmina Sulejów pobiera od mieszkańców 2x więcej kasy niż płaci firmie która wygrała przetarg na odbiór odpadów a mimo to nie wystawia tam kontenera. I chce uchodzić za Gmine przyjazną turystom?

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat