metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)01.01.2009 16:50

Zgadzam się z Tobą, ponieważ u Nas robi się eksperymenty z ustawami, uchwałami itp na mieszkańcach miast, kraju, a nie używa głowy i później profesjonalny "produkt" wprowadza w życie.
Dlatego jak wcześniej wspomniałem dziennikarze z Naszego miasta powinni drążyć temat dalej i za 2-3 lata jak już będzie po nowych wyborach sprawdzić czy ktoś z tych co głosowali ZA nie dostał stołka w jednej z trzech firm !!
Jak dla mnie cała sprawa śmierdzi !

00


Piotr Piotrranga01.01.2009 19:06

Czy można wiedzieć które firmy wystąpiły o podwyżkę opłat?
Do końca 2007r płaciłem 11,59 na miesiąc od stycznia 2008 płacę 23,18 to znaczy dwa razy drożej. Jeżeli teraz mam płacić jeszcze trzy razy drożej to przestanę robić z siebie durnia i przestanę segregować śmieci - to kosztuje.

00


klet ~klet (Gość)02.01.2009 16:09

Właśnie dlaczego te trzy słodkie świnki skarboneczki naszych pieniążków nie ujawnione zostały z nazwy?
Proszę ujawnić nazwy tych trzech firm, którym dzieje się krzywda !!!!!
Mamy demokrację i wolny rynek więc nie ma czego się bać droga "trójeczko" . Najwyżej tylko stracicie klientów i nici z podwyżek ale trzeba brać odpowiedzialność za swoją pazerność prawda?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat