metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
taroo ~taroo (Gość)27.09.2012 21:54

jakie mieszkania dla ludzi!!! mieszkań w Piotrkowie jest dużo tylko trzeba sobie na nie zapracować!! ale lepiej marudzić, że nie dają za darmo!!!

00


` ~` (Gość)28.09.2012 08:44

"taroo" napisał(a):
mieszkań w Piotrkowie jest dużo tylko trzeba sobie na nie zapracować!!


Ja mam mieszkanie, ale nie wszystkich stać, by je sobie kupić. poza tym wszyscy wiedzą jak jest z pracą w naszym mieście, a za minimum pensji chyba ciężko uzbierać na własne M ???

00


ares1 ~ares1 (Gość)28.09.2012 09:00

"taroo" napisał(a):
mieszkań w Piotrkowie jest dużo tylko trzeba sobie na nie zapracować!! ale lepiej marudzić, że nie dają za darmo!!!


Ty chyba pracujesz w UM co?

00


pilot ~pilot (Gość)28.09.2012 10:09

"DO obserwatora"-pan Hering zawijózł swoim samolotem pana pobożnego na uroczystość do Eslingen to to chyba będzie czegoś oczekiwał.

00


7/8 ~7/8 (Gość)28.09.2012 10:45

"pilot" napisał(a):
pan Hering zawijózł swoim samolotem pana pobożnego na uroczystość do Eslingen to to chyba będzie czegoś oczekiwał.


prawda, prywatnym samolotem Haeringa na ten jubileusz poleciał do Esslingen prezydent Chojniak. Reszta tłukła się autokarem. Dzisiaj piszą o tym w "7 Dniach".

00


lolo ~lolo (Gość)28.09.2012 15:41

zastawił Prezydent szkoły a teraz wyprzedaje

00


luzik ~luzik (Gość)01.10.2012 14:04

"sklave" napisał(a):
Dziś gdy patrzę z perspektywy czasu Solidarnością to chyba dla śmiechu nazwano


W kolejną huczną rocznicę
Jakże wielu zostało zwykłymi parobkami na prywatnych folwarkach tych, którzy najwyżej wznosili sztandary z hasłami wolności, równości niepodległości !

00


zzgadzam się ~zzgadzam się (Gość)03.10.2012 22:22

cyt: Oj Bronek chyba sprzedałeś się na całego.Twój czas w radzie miasta dobiega końca.Moja rodzina i znajomi już na Arturka,Ewę i ciebie w życiu nie zagłosuje.To co ty uprawiasz to czysta hipokryzja.Zawiodłeś nas,widać że jesteście typowymi karierowiczami.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat