metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
"Gabor" rządzi! ~"Gabor" rządzi! (Gość)27.09.2012 12:16

"kikimora" napisał(a):
Niedługo w Piotrkowie będzie jedna podstawówka, jedno gimnazjum i jedno liceum. No i oczywiście cała masa szkół prywatnych.


Na czele z prywatną szkołą "Gabor", splecioną w morderczym dla miasta uścisku z urzędnikami magistratu.

00


magistrat ~magistrat (Gość)27.09.2012 12:56

Czy zwróciliście uwagę że na wszystkie pytanie odpowiadają zwykli urzędnicy,co świadczy o tym że główny wódz się na niczym ni zna.Rządzą klakierzy.

00


asiadekster ~asiadekster (Gość)27.09.2012 12:59

Przecież to było do przewidzenia. Jeszcze się zdziwimy jak się dowiemy co tam będzie;)

00


wzorowy uczeń ~wzorowy uczeń (Gość)27.09.2012 13:22

A mnie zastanawia dlaczego nie zastawiono pod pożyczkę szkoły w której uczył Chojniak i Czajka? Czyżby była nic nie warta a może Chojniak zamierza wrócić do szkoły jak nie zostanie wybrany prezydentem w 2014 r.?

00


oberwator ~oberwator (Gość)27.09.2012 13:27

wróble ćwierkają, że się szykuje na to pan Hering...

00


sklave sklaveranga27.09.2012 14:23

"kikimora" napisał(a):
Niedługo w Piotrkowie będzie jedna podstawówka, jedno gimnazjum i jedno liceum. No i oczywiście cała masa szkół prywatnych.


I właśnie o to chodzi po to była ta rewolta Bolka w 1989 roku do której i ja się przyłączyłem. To był mój największy błąd w życiu jaki popełniłem. Dziś gdy patrzę z perspektywy czasu Solidarnością to chyba dla śmiechu nazwano
bo nastąpiła solidarność ale z komuną i to z tą stalinowską jej częścią.
Gdzie są dziś bohaterowie co w regionach struktury Solidarności tworzyli??? Dziś bohaterowie tamtych dni ciepłe posadki mają lub wczesne emeryturki już od dawna pobierają i sprawy robotników w d...mają.
Ciekawe co myślą widząc te pozamykane i zniszczone zakłady?? Tą bezmyślną wyprzedaż majątku narodowego gromadzonego przez całe pokolenia za marne grosze bez konsultacji z właścicielami to jest ze społeczeństwem i doprowadzenie kraju do gigantycznego zadłużenia....
Czy duma ich rozpiera taka jak w czasie Rocznicy gdy pozują do zdjęć i gdy pierś po ordery wypinają ?
Gdzie są ci wielcy aktywiści Solidarności z Opoczna, Bełchatowa, Tomaszowa, Piomy, Sigmatexu, Kary, Hortensji ............
Co zrobili dla tych zakładów, dla zwalnianych robotników, dla uratowania majątku narodowego przed grabieżą ze strony rządzących ???
http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

00


ares1 ~ares1 (Gość)27.09.2012 14:38

"sklave" napisał(a):
I właśnie o to chodzi po to była ta rewolta Bolka w 1989 roku do której i ja się przyłączyłem. To był mój największy błąd


Dobrze że choć się do tego przyznajesz :)))

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)27.09.2012 15:28

"magistrat" napisał(a):
Czy zwróciliście uwagę że na wszystkie pytanie odpowiadają zwykli urzędnicy,co świadczy o tym że główny wódz się na niczym ni zna.


a co mgr.elektryk może wiedzieć o zarządzaniu miastem?

"wzorowy-uczen-" napisał(a):
mnie zastanawia dlaczego nie zastawiono pod pożyczkę szkoły w której uczył Chojniak i Czajka?


nie pali się za sobą mostów, czas wracać do TPS-u panie Chojniak.

00


gonia29 ~gonia29 (Gość)27.09.2012 16:03

Już wiadomo skąd ten pośpiech... Wszystko dla klienta. Tylko czy kasa za budynki po szkołach ( również zastawionych przez Chjniaka) to właściwa droga na poprawę finansów miasta?

00


marta ~marta (Gość)27.09.2012 19:53

zrobili by z tego budynku mieszkania dla ludzi

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat