metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Leo ~Leo (Gość)13.09.2013 00:28

"bistro" napisał(a):
Czy to są jakieś żarty w wykonaniu sztabu Chojniaka?
Bo ja biorę dzisiaj do ręki te pseudo Wieści Trybunalskie, bo na stronie tytułowej /I str. okładki/ zainteresował mnie tytuł "Kto stoi za PIO czyli alfabet obłudy" i zapowiedź, że wewnątrz gazetki przeczytam o zależnościach biznesowo-politycznych pomiędzy osobami z mackami ośmiornicy PIO. No i na stronie 4 owszem, jest dużo napisane, ale ani słowa o mafii, o mackach ośmiornicy też nic, a o tych zależnościach biznesowo-politycznych również nic.

Chyba słabo czytasz bo ja widzę doskonale powiązania.

00


solar ~solar (Gość)13.09.2013 00:30

"bistro" napisał(a):
Akurat ten człowiek (A. Banaszczyk) odniósł gigantyczny sukces i wybacz, ale to właśnie taki jak on może być jakimś autorytetem w dziedzinie zarządzania, a nie ci z tej ekipy obecnie zarządzającej Piotrkowem.

Może i kasa wielka ale moralność wątpliwa!

00


zyggi ~zyggi (Gość)13.09.2013 00:34

"ewa" napisał(a):
Sama młodzież przyszła,taki ma elektorat wyborczy Chojniak!!!!!

Słabo oczytana jesteś w lokalnej prasie,zobacz niekończące się listy poparcia wszelkiego rodzaju organizacji.Większość ocenia Go dobrze w przeciwnym wypadku palcem nie kiwnęliby.

00


My, Prawdziwe Piotrkowianki ~My, Prawdziwe Piotrkowianki (Gość)13.09.2013 01:58

Skończcie te awantury referendalne! Już niedługo niedziela, a my zrobimy tak, bo my
Jesteśmy Prawdziwe Piotrkowianki!
http://img33.imageshack.us/img33/9075/nfg3.jpg
Lusia, Milusia, Igusia, Halusia, Martusia i Ewusia

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat