metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)12.08.2013 12:17

Ohohoho! Grubo! Od kiedy to prezydent, PIO czy na przykład radni kształtują popyt mieszkańców Piotrkowa na usługi lokali gastronomicznych w Rynku? Zjawisko ma zupełnie inny wymiar. To, że wreszcie Rynek tak świetnie ożył to zasługa zupełnie innych ludzi, a przede wszystkim mieszkańców, którzy chcą tam być, spotykać się i spędzać mile czas. Politykom i politykierom wara od Rynku! Niech nie śmią uzurpować sobie krzty zasług za jego obecny klimat ...bo murek nijakiego klimatu tam nie tworzy.

00


manola ~manola (Gość)12.08.2013 13:02

Podobnie jak Luca uważam, że mamy gospodarnego i uczciwego włodarza miasta. Fakt, iż pojmuje swój urząd jako służbę publiczną a nie doskonałą okazję do wikłania się w korzystne dla siebie i innych ( tak rozpaczliwie i desperacko walczących w tej chwili o przejęcie władzy ) układy, na pewno wielu się nie podoba. Z tego powodu organizuje się nagonkę na człowieka, który z dala od zmanierowanych i skorumpowanych środowisk konsekwentnie realizuje plan modernizacji naszego miasta. I rzeczywiście odmienia - tak zaniedbane przez wiele lat- oblicze Piotrkowa, dbając o rozwój różnych sfer ( od ekonomicznej po kulturalną ). Dlatego wierzę, iż zdrowy rozsądek i troska o naszą małą ojczyznę zwycięży. Nie idę na referendum. Jego inicjatorom nie przyświecają bynajmniej szlachetne cele! Zastanów się nad tym...

00


ares1 ~ares1 (Gość)12.08.2013 13:06

"Luca" napisał(a):
też myślę,że prezydent Chojniak jest dobrym gospodarzem


Bo wymyślił za kupe kasy to :)))

"eryk_klaptonow" napisał(a):
murek nijakiego klimatu tam nie tworzy.

00


ares1 ~ares1 (Gość)12.08.2013 13:08

"Luca" napisał(a):
15 września NIE PÓJDĘ na referendum


"manola" napisał(a):
Nie idę na referendum.


I co ma to wnosić?

00


Tadek_Tur ~Tadek_Tur (Gość)12.08.2013 13:54

Rynek Trybunalski to wizytówka miasta i muszę przyznać, że będąc na nim ostatnio zaskoczyło mnie, że nie było żadnego menela, a klimat fantastyczny. Dziś radio i epiotrkow.pl wpadło we własne sidła: "mimo usilnych starań dyskredytacji poczynań obecnej władzy mieszkańcy pokazali, że nie da się nimi manipulować".

00


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)12.08.2013 14:15

W kontekscie obecnego funkcjonowania Rynku opinie o tym jakiego posiadamy prezydenta nie mają większego sensu, albowiem związek - że tak powiem - nie zaszedł. Trakt Wielu Kultur jest bardziej przedsięwzięciem hasłowym, realizowanym ad hoc i noszącym w sobie zbyt dużo ciężkiej propagandy (rzecz jasna propagandy sukcesu). Odpowiedni wizerunek nadawany jednym miejscom kłóci się nadal z ruiną, która strasząc nie jest nawet objęta żadnym pomysłem na zagospodarowanie. Prościej i normalniej byłoby powiedzieć, że w miarę posiadanych środków remontowany będzie taki czy owaki rejon miasta, a nie wytyczać szumnie Trakt, który poza pomysłem urzędników nikomu z niczym się nie kojarzy.

00


ewlina ~ewlina (Gość)12.08.2013 14:16

Byłam dzisiaj w poniedziałek jest świetnie , ruch dużo ludzi , dużo kwiatów. Rynek jest klimatyczny. Brawo Panie Prezydencie

00


YARO ~YARO (Gość)12.08.2013 15:15

"Tadek_Tur" napisał(a):
Dziś radio i epiotrkow.pl wpadło we własne sidła: "mimo usilnych starań dyskredytacji poczynań obecnej władzy mieszkańcy pokazali, że nie da się nimi manipulować".


Dawniej rynek tętnił życiem i nie trzeba było go sztucznie stymulować jakimiś dotacjami czy innymi takimi. Ta władza pozwoliła na budowę marketów, galerii w zachodniej części miasta powodując tym samym wyludnienie starówki a teraz w cudowny sposób próbuje ją reaktywować. Nie pisz więc bzdur, że mieszkańcy nie dają sobą manipulować, ponieważ jesteś najlepszym tego przykładem.

00


martens ~martens (Gość)12.08.2013 16:11

"Luca" napisał(a):
też myślę,że prezydent Chojniak jest dobrym gospodarzem i 15 września NIE PÓJDĘ na referendum :)


Cała Polska już o tym wie,więc nie powtarzaj w kółko tych mecyj.

00


żul ~żul (Gość)12.08.2013 16:15

"YARO" napisał(a):
Dawniej rynek tętnił życiem i nie trzeba było go sztucznie stymulować jakimiś dotacjami czy innymi takimi.


Ba, tętniła życiem każda brama, żul z flaszką w ręce stał na każdym rogu... Piski, krzyki i odzywki pełne wulgaryzmów... To było życie heh

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat