metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)13.08.2013 19:01

"mala668" napisał(a):
Mądry człowieczku! Podaj mi choć jednego poprzednika, który [choć w połowie] organizował cokolwiek dla dzieci i innych mieszkańców???


Matusewicz - pamietasz za jego kadencji Dni Piotrkow?A co teraz za Dni mamy? Preformensy i inne głupoty z tym zwiazane?MOK jak działał?!A co mamy teraz dzieki Panu Prezydentowi.Wyszczególnij co On dokonał.Prosze Panie Mądraliński :)))

00


Aga ~Aga (Gość)13.08.2013 19:29

"ares1" napisał(a):

Owszem, były imprezy, ale to wcale nie oznacza, że teraz są gorsze. Fakt, że kiedyś Radio bardziej nagłaśniało, co dzieje się w mieście, a teraz rozgłośnię bardziej interesuje co wydarzyło się w Tomaszowie czy Radomsku. Bo faktycznie teraz nie jest to już Radio Piotrków, tylko Radio Strefa ;). A Performers - to całkiem inna impreza i nie należy jej mylić z obchodami Dnia Miasta. Nie wiem jak Ty, ale ja i moja rodzina bardzo bobrze bawiliśmy się w tym roku na Imieninach Piotrków:). Jak zawsze pozdrawiam;)

00


Aga ~Aga (Gość)13.08.2013 20:16

"manola" napisał(a):

[cytat] Nic dodać, nic ująć. ;)

00


Ropi ~Ropi (Gość)14.08.2013 06:07

Cytuję:
~GHft (Gość)
15 godzin temu, 14:38
ares1 - czy Ty masz jakieś fobie? W różnych tematach pytasz o to samo. Cały czas "obracasz" się w komentarzach wokół prezydenta. Ludzie np. piszą o Rynku Trybunalskim, a Ty o osobie z kręgów władzy. Czytając Twoje wypowiedzi mam bardzo duże wątpliwości, czy pochodzisz z Piotrkowa i to miasto choć trochę lubisz.


Ja też się zastanawiam czy ares1 to miejscowy...

00


ares1 ~ares1 (Gość)14.08.2013 07:13

"Ropi" napisał(a):
Ja też się zastanawiam czy ares1 to miejscowy...


Odpowiem że tak od urodzenia i miałem okazje współpracować z panami prezydentami PT oczywiście prócz Pana Chojniaka bo sie po prostu nie dało (człowiek nie ma pojęcia co się dzieje w PT no może prócz uroczystości kościelnych) stąd moje nastawienie do tego Pana!

Komentarz był edytowany przez autora: 14.08.2013 07:21

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.08.2013 09:16

"Aga" napisał(a):
zagospodarowane kąpielisko "Słoneczko".

Piszesz o tym ścieku, gdzie nawet nie zrobiono odpływu wody spod prysznica, tylko rozlewa się ona po drodze dojazdowej, tworząc piękne kałuże?

00


Aga ~Aga (Gość)14.08.2013 13:23

"Piotrkowianin" napisał(a):

Czy Tobie coś kiedyś spodobało się w Piotrkowie. Bo śledząc Twoje wypowiedzi, mam wrażenie, że żyjemy w dwóch różnych miejscach. Skąd ten pesymizm i czarnowidztwo? Czy w dzieciństwie mamusia za mało cię przytulała, czy może koledzy z przedszkola nie chcieli się z Tobą bawić. Przecież Ciebie nic nie cieszy. Może idź do jakiegoś lekarza, bierz jakieś leki na poprawę nastroju, bo nie dasz rady tak dalej. Albo ja wiem, może Ty przemęczony jesteś, może wyjedź gdzieś na jakieś wczasy. Każdemu przecież Konstytucja gwarantuje prawo do wypoczynku;).

00


ptborn ~ptborn (Gość)23.08.2013 22:09

Dobrze by było gdyby piotrkowska Starówka przyciągała tłumy swoim urokiem i historią o której piwożłopy tam chlejące pojęcie mają raczej mgliste.Na koncerty i tym podobne "zabawy"powinny być inne miejsca.Starówka to nasz piękny zabytek i wypadałoby go szanować.To nie remiza chociaż tym którzy Piotrkowem rządzą może się wydawać że tak jest bo obyczajów uczyli się w młodości właśnie tam zanim przenieśli się do miasta.Ze szkodą oczywiście dla Piotrkowa.

00


ares1 ~ares1 (Gość)24.08.2013 07:37

"ptborn" napisał(a):
Dobrze by było gdyby piotrkowska Starówka przyciągała tłumy swoim urokiem i historią o której piwożłopy tam chlejące pojęcie mają raczej mgliste.Na koncerty i tym podobne "zabawy"powinny być inne miejsca.Starówka to nasz piękny zabytek i wypadałoby go szanować.To nie remiza chociaż tym którzy Piotrkowem rządzą może się wydawać że tak jest bo obyczajów uczyli się w młodości właśnie tam zanim przenieśli się do miasta.Ze szkodą oczywiście dla Piotrkowa.


Piękne spostrzeżenie! :)))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat