metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja ~Ja (Gość)26.02.2024 12:15

Słuchałem dzisiaj wypowiedzi Czesława w strefie FM co ten facet wygaduje tego nieda się słuchać.....

50


Gumofilce ~Gumofilce (Gość)26.02.2024 11:58

Rolników wykolegował PIS poprzez zboże techniczne i Zielony Ład. Unia dała ludziom pieniądze, żeby nie byli stratni na wprowadzanych zmianach. Nie tylko Ładowi, ale wsparło rolnictwo, prąd, infrastrukturę. Z tym, że te pieniądze do ludzi nie docierają. Przejmował je PiS. A potem są efekty. Strajki, blokady, stare piece, rozbabrane budowy dróg. I tysiące nowych, pisowskich milionerów.

68


Piotrek90 ~Piotrek90 (Gość)26.02.2024 11:40

W jaki sposób kierowcy ponoszą odpowiedzialność za decyzje rządu? Niech jadą do warszawy pod Sejm protestować!!!

85


go?ć_andrzej ~go?ć_andrzej (Gość)26.02.2024 11:37

A może skoro Polska wieś głosowała na partie socjalistyczne wspierające zielony ład to wezmą odpowiedzialność za swój wybór? Ja też nie popieram zielonego ładu ale głosowałem na partię przeciwną temu rozwiązaniu i teraz mogę spojrzeć bez problemu na siebie w lustrze

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat