metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
telefonistka ~telefonistka (Gość)27.09.2018 09:55

Szczególnie jedna z tych jedynek to strzał w jedynkę.

43


EP ~EP (Gość)27.09.2018 07:38

Panie Prezydencie poprosimy więcej konkretów - LICZBY.

145


Mieszkancy ulicy Kochanowskiego ~Mieszkancy ulicy Kochanowskiego (Gość)27.09.2018 10:03

Czy oficjalnie zadeklaruje pan panie prezydencie, budowę w przyszłej kadencji budowę parkingu na ulicy Kochanowskiego? Już tyle lat zwodzi pan mieszkańców i ciągle obiecuje a nic nie robi. To jak? Zadeklaruje pan oficjalnie na piśmie? Czy znów obiecanki przy okazji wyborów.

44


zastępowy ~zastępowy (Gość)27.09.2018 10:06

Po komentarzach widać że Pan Chojniak przegra, nie wiem na co liczy? Nazwa "Razem dla Piotrkowa" źle mi się kojarzy bo analizując Pan Prezydent jest tylko dla Piotrkowa a nie dla ludzi. No i ludzie uciekają z Piotrkowa i niedługo Razem dla Piotrkowa zostanie tylko z samym pustym miastem Piotrkowem. Rozumiem, że ładne ulice, piękne czyste miasto itd to wszystko jest ważne ale żeby w tym pięknym mieście chcieli mieszkać ludzie potrzebna jest praca i nie mówię o prywaciarzach ale o zakładach dużych firmach tak jak jest to w Radomsku na strefie przemysłowej.

126


gość ~gość (Gość)27.09.2018 10:24

Nie widzę rozwoju Piotrkowa. Nie będę głosować na obecnego prezydenta!
Ktoś tu przywołał P. Matusewicza. To był jedyny dobry prezydent tego miasta.

1111


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)27.09.2018 10:27

Panie prezydencie, o inwestycyjnym rozwoju, jeziorze Bugaj, rewitalizacji Podzamcza i innych pomysłach ja już słyszę z Pańskich ust po raz czwarty. Jeśli nie zrealizował Pan tego przez trzy kadencje, to w czwartej zdarzy się cud? ów chwalony amerykański przytup zniechęca najbardziej - zamknął się Pan w Hotelu w otoczeniu klakierów zamiast wyjść do mieszkańców i usłyszeć czego tak naprawdę potrzebują.
Może czas najwyższy wyjść z luksusowej limuzyny i popatrzeć obiektywnie na swój dorobek, na który składają się kredyty, brak perspektyw, najwyższe opłaty za wodę i śmieci, drastyczny odpływ ludzi młodych?

157


guzgu guzguranga27.09.2018 07:59

zdjęcie nr 15 wiele mówi o sile KWW Koalicja Samorządowa i Tak Dla Piotrkowa

122


uhuhu ~uhuhu (Gość)27.09.2018 11:14

to ich samochody? za czyje pieniądze? za NASZE! te uśmiechy, podlizywania się, banda kocurów... władza kusi

105


zagwózdka ~zagwózdka (Gość)27.09.2018 11:14

Tera mam problem moralny na kogo głosować.

012


Co ja widzę??? ~Co ja widzę??? (Gość)27.09.2018 11:28

Czyżby Bronek przyszedł znowu wysłać Chojniaka na Marsa?

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat