metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)27.09.2018 11:38

Klaun ten sam i nawet pajaców tych samych wokół siebie zostawia. Ten cyrk nudny już się zrobił. Czas zmienić na nowych może będą mieli ciekawszy repertuar.

31


termit ~termit (Gość)27.09.2018 11:39

Wow! Mam nadzieję, że na Wronią też, Chojniak zajedzie w iście amerykańskim stylu, w sportowej więźniarce. Tylko Kozłowski jest w stanie to zrealizować? Ba mam nadzieję, że rozbije mafijny układ POPiSu. Zagłosuję na tego, kto podejmie się rozliczyć Chojniaka i jego klikę? A Ty?

31


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.09.2018 11:42

Nie ważne co Chojniak obiecuje!!! Ważne z kim przystaje ( ambona)!!!

103


gość ~gość (Gość)27.09.2018 11:04

Kris ma American dream i hasło proszę zmienić na Piotrków First, trzeba było jeszcze wysiąść z auta z Dżołaną Krupą, a nie jak zwykle sam...

78


mom ~mom (Gość)27.09.2018 12:31

Zapomniał o rurze z Bełchatowa, zwrocie kamienic i budynku biblioteki .............. ciekawią mnie, poufne materiałów z ustaleń, podczas tajnych wycieczek w Izraelu. A dzieci, zepchnięte na margines - zamknięto już kolejny oddział szpitala. Kolejna obiecanka to drogi - 12-ie lat i tylko dwie inwestycje poprawiające układ komunikacyjny tj. łącznik 18 Stycznia - Wronia, oraz 800 lecia. Pozostałe to częściowe marnotrawstwo ul. Spacerowa i nieszczęsne rondo oraz próg zwalniający przy Rolniczej, oraz szumne parkingi. Wielka inwestycja i dla kogo, oraz pozostałe psełdo inwestycje. Wykorzystanie przepustowości to 5%. Ile podobnych ........... nieudolności.

41


Amerykańskie wozy dla władzy... ~Amerykańskie wozy dla władzy... (Gość)27.09.2018 09:27

... a odpłatne rowerki dla plebsu.

154


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.09.2018 10:12

Czy urzędnicy miejscy powinni wpisywać się na forum w godzinach pracy??? Czy pryncypał dał ciche przyzwolenie???

185


gość ~gość (Gość)27.09.2018 13:30

Ja też nie widzę nikogo innego jako prezydenta naszego miasta tylko p.Chojniaka,a wzrok mam wyśmienity!!!!

416


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)27.09.2018 13:43

W godzinach 7-17 wyłączyć pasożytom internet w Pasażu i na Szkolnej !!!

131


"3.     Piotrków atrakcyjny inwestycyjnie " ~"3. Piotrków atrakcyjny inwestycyjnie " (Gość)27.09.2018 13:54

Poplułem se śmiechu monitor,Chojniak i inwestorzy !! hahahahahaha.

161


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat