Czajka jest w PSL a teraz zdradził znowu. Ten człowiek nie ma honoru - chorągiewka. Jak można mu zaufać?
najlepszym kandydatem jest ten ..................... z ostatniego zdjęcia
I tu bym się zastanowił, czy na pewno.
w PSL-u jest by być wiejskim dyrektorem a z KCH żeby być w Radzie Miasta
Może tyle w was jadu złośliwego, bo nie macie realnych argumentów na lepsze jutro. Panie Chojniak niech się Pan nie przejmuje ujadającymi. Niech Pan dalej zmienia Piotrków na lepsze, i dba o mieszkańców Piotrkowa.
Ty za to masz (prawdopodobnie) pensję - jako doradca od spraw zbędnych - najęty przez sztab chojniaka do "monitorowania" forów. Współczuję.
Bzdury opowiadasz człowieku,dowiedz się lepiej skąd są fundusze,jesteście najlepsi od wymyślania historyjek.
Z tym zażaleniem to proszę do ,,góry,, czyli PO ,bo to od nich przychodzą dyrektywy
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!