metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Przemo ~Przemo (Gość)06.05.2015 06:11

Green Fit - wspaniała atmosfera, fantastyczni ludzie (zarówno instruktorzy,bpersonel jak i współćwiczący), super zajęcia. Od samego wejścia ma się uśmiech na twarzy dzięki dziewczynom, które zajmują sie karnetami. Można powiedzieć, że panuje tutaj rodzinna atmosfera. Szczerze polecam :)

92


adaks ~adaks (Gość)06.05.2015 07:39

olimp i tylko olimp.Tam jest klimat .Kto bywa tam to wie o czym pisze:))))

30


kobieta 30 ~kobieta 30 (Gość)06.05.2015 08:26

Ja polecam Witasport, fakt jest przewaga mężczyzn, ale atmosfera jest w porządku! Cena również przystępna, jakbym to powiedziała na każdą kieszeń. Artur potrafi doradzić, a efekty są widoczne w bardzo szybkim czasie! Polecam!!

20


Czarna Pantera ~Czarna Pantera (Gość)06.05.2015 08:55

Ja również polecam w ZSP 2 (Pioma). Karnet dla uczniów ze szkoły 40 zł, uczniów innych szkół,studentów 50 zł, a dla dorosłych 60 zł bez ograniczeń. Sprzęt jest na prawdę dobry, a klimat jest niesamowity! :)

10


Agnes ~Agnes (Gość)06.05.2015 09:01

Ja odwiedzałam siłownie: Mrs.Sporty najdrożej, najczyściej fajne zajęcia. Green Fit cena znośna, czystość poprawna walające się elementy maszyn na parapetach, przestronne przebieralnie, atmosfera ok dużo ciekawych zajęć. Witasport cena niska czystość - brudno. nikt tam chyba nie sprząta, szatnie właściwie to są szafki ciasno ciemno niesympatycznie. Do sałny strach wchodzić. Szafki ekspozycyjne puste zaniedbane. Obsługa drewniana mrucząca. urządzenia skrzypiące . Naprawdę szkoda bo to fajny klub mógł by być przy odrobinie zadbania. TO są moje osobiste odczucia. Nie mam zamiaru nikogo obrażać. Szanowni właściciele robicie to dla nas za pieniądze to i wymagania z naszej strony są większe.

31


ouou ~ouou (Gość)06.05.2015 09:45

Najlepsza siłownia to greenfit, fajny sprzęt, zajęcia, ceny normalne i przezde wszytskim miła atmosfera! Czysto i przyjemnie, dużo przestrzeni także gorąco polecam. Calypso również ok gdyby nie te opłaty członkowskie. Jednak nie ważne jaki klub fitness wybierzemy bo najważniejsze to zacząć w ogóle o się ruszać a nie tylko zwlekać :)

31


bokser ~bokser (Gość)06.05.2015 10:11

Chodziłem na olim jest ok tylko za dużo cwaniactwa!!! jeśli chodzi o witasport jest też ok tylko brudno i ciasno a po za tym jak się dwie biorą kąpiel to ta woda leci jak by chciała a nie mogła! Green Fit jest tam fajnie czysto dużo przestrzeni miła atmosfera naprawdę jest bardzo fajnie i ceny przystępne ale dodam jak by jeszcze trochę zmniejszyli te ceny Green Fit to na pewno by nie stracili tylko zyskali bo by było więcej osób pozdrawiam serdecznie wszystkich ćwiczących i dbających o swoja sylwetkę :)

00


ten typ ~ten typ (Gość)06.05.2015 09:58

Jak ktoś zaczyna swoją przygodę z siłownią to polecam Osir ale na Belzackiej :D Mała siłownia i nie ma tłumów i każdy może sobie robić co chce. Słyszałem, że na Witcie jest miła atmosfera :)

10


kasiaaaa ~kasiaaaa (Gość)06.05.2015 10:30

Calypso ponad wszystko !

11


bokser ~bokser (Gość)06.05.2015 10:36

Na obecną chwilę polecam Green Fit a już trochę ćwiczę w sumie 15 lat prześledziłem te siłownie w Piotrkowie i jak na razie w Green Fit jest najlepiej miła atmosfera, fajna muza, czysto,miło,super atmosfera jest na prawdę super :)

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat