metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lalala ~lalala (Gość)06.05.2015 10:37

uważam, że w green fit na siłowni jest za ciasno i dużo ludzi tam chodzi i wszyscy na ciebie się gapia i często komentuja, oczywiście nie mówię że jest tak zawsze, ale bardzo często tak bywa, bo chodziłam tam przez miesiąc a po drugie dla mnie te karnety tam są za drogie, teraz na aerobik chodzę na osir na ulicy belzackiej, jest tam tanio, miłe osoby, instruktorki i nikt jakos nie zwraca uwagi jak ktoś ćwiczy, naprawdę jest super i straciłam kilogramy to najważniejsze, ale uważam, że jak ktoś chcę ćwiczyć to musi sam wybrać co najbardziej mu pasuje i ćwiczcie bo daje to lepsze samopoczucie i lepiej się wygląda :)

21


Kasia SPORT ~Kasia SPORT (Gość)06.05.2015 10:43

Oczywiście każdy poleci KLUB w którym spędza czas, pracując nad swoją sylwetką czy też przychodzi tu w celach towarzyskich bo i tacy klienci są ,którzy przychodzą aby spotkać się z ludźmi porozmawiać,zrelaksować ,nie ważne gdzie ważne aby wyjść i zrobić coś dla siebie ,myślę że we wszystkich klubach w naszym mieście są ciekawe osobowości ,uśmiechnięci zarażający pozytywną energią wychodzi to chociaż by z tego że jak wiemy podczas treningu uwalniamy endorfiny które napędzają nas do życia.więc zachęcam czytających ten post aby ruszyli tyłki z przed kompa i udali się na siłownię :-)

41


Lubie Ćwiczyć ~Lubie Ćwiczyć (Gość)06.05.2015 10:56

Ja Serdecznie Polecam Siłownie Heros,Fajnie się tam ćwiczy miła atmosfera i niema tak dużo Ludzi można sobie spokojnie Poćwiczyć Cena Karnetu to 70zł.Także serdecznie Polecam i ZAPRASZAM

20


bokser ~bokser (Gość)06.05.2015 10:57

Tak ruszyć dupy za przeproszeniem oczywiście :) siłownia fajna sprawa a nie narzekać na brak kondycji nie spędzać czasu wolnego przed kompem,telewizją tylko wziąść się za siebie na prawdę warto pozdrawiam wszystkich ćwiczących i dbających o siebie...

10


Sportowiec ~Sportowiec (Gość)06.05.2015 10:23

Ja polecam Calypso nie tylko dlatego że jest tam wspaniała atmosfera ale sprzęt którym dysponują również się sprawdza poza tym instruktorzy zarówno na siłowni jak i zajęciach które prowadzą zawsze służą pomocą :-) POLECAM

33


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.05.2015 11:32

Cytuję:
Ale pamiętajmy - efekty będą widoczne także przy racjonalnym odżywianiu.

Efekty będą widoczne tylko przy racjonalnym odżywianiu :)

40


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)06.05.2015 08:02

Zamiast płacić komus za cwiczenia to może lepiej do roboty sie wziąść i będzie zdrowiej i taniej

79


^mieszkaniec ~^mieszkaniec (Gość)06.05.2015 11:42

NIe polecam Calypso!Atmosfera do Bani- jak ktoś był to wie, cwaniactwo.
Witasport polecam - atmosfera super, szkoda ze mala jest bo coraz więcej ludzi tam przychodzi, cena tez przystępna, chociaż zawsze moglobybyc taniej!Warunki lokalowe średnie...ale coz...

83


asss ~asss (Gość)06.05.2015 12:13

Zajecia fitnes tylko w calypso
Magic bar daje taki wycisk,ze hoho a prowadzaca dokladnie wszystko tlumaczy i pulnuje zeby sobie czlowiek nie zrobil krzywdy tylko wypracowal ladna sylwetke

01


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.05.2015 12:19

Powtarzacie się już :)

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat