metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkowianin625 ~piotrkowianin625 (Gość)06.05.2015 19:01

Witasport! Atmosfera git, sprzęt wporzo choć w niektórych miescach wysłużony. Kilka bieżni, rowerków. Czego chcieć więcej. Nie wiem też co miałoby byc nie tak z obsluga?!

11


yugoton ~yugoton (Gość)06.05.2015 19:48

najlepsza silka to jest w kamocinie!!!!!

21


greenka ~greenka (Gość)06.05.2015 20:04

Zdecydowanie Green Fit polecam wszystkim!!!! ;)

13


darek ~darek (Gość)06.05.2015 21:27

Polecam callypso atmosfera jest przyjemna wszyscy się witają ze sobą nawet jeśli ćwiczą ,,byki,, to są komunikatywni żadne cwaniaki.Polecam.

12


Gabriel ~Gabriel (Gość)06.05.2015 21:37

Ja swoje początki zaczynałem w ks.START. Później była już nie istniejącą ATEBA (oj spędził się tam troszkę czasu)no i nawet w MOK-u się przewinęło parę razy...:-)ale nie o to mi chodzi,prawda jest taka ze :nie potrzeba wspaniałego sprzętu aby dobrze wyglądać, to zależy tylko i wyłącznie od nas samych...

21


pakerka ~pakerka (Gość)07.05.2015 08:22

Green fit!

23


paranoja ~paranoja (Gość)07.05.2015 09:59

Zapomniano dodać w Calypso że wpisowe to koszt ok. 100 zł. za frajer.

00


assa ~assa (Gość)06.05.2015 21:28

Mam rozumieć,ze wszyscy tu wypowiadajcy się nie maja co robic po pracy,nie maja dzieci,innych obowiazkow???
Bo ja po pracy to mam taka silownie ze az milo!Wpadm na zakupy 3 reklamoweczki targam,jedna zaraz na rynku z warzywami dojdzie a i do apteki musze wskoczyć... No i później biegusiem do domu obiadek gotowac.
No i zaraz odkurzyć,lekcje odrobić z dzieckiem,pomyc naczynia i w koncu chwila relaxu! Kapiel.Spanie i rano znow 8 godz. tyrki i mniejsze zakupy po pracy a i do urzędu pobiegnę , na poczte polecony odebrać...
Karnet?Tak,mam na caly miesiąc!

Komentarz był edytowany przez autora: 06.05.2015 21:30

1110


piotrkowianka :) ~piotrkowianka :) (Gość)06.05.2015 12:04

byłam na siłowni w Calypso i Green Fit i mam porównanie pod każdym względem , oczywiście wybieram Calypso. Miło i sympatycznie , potrzebujesz pomocy instruktorzy doradzą , prócz siłowni polecam również zajęcia. Oczywiście karnet mógłby być tańszy -to tylko jeden minus , reszta na plus. Polecam !!!

36


. ~. (Gość)06.05.2015 10:22

Z pewnością każdy będzie chwalił ten lokal do którego sam chodzi. Ja kiedyś chodziłem do Calypso, później zmieniłem na Green Fit i nie żałuję. Bardzo fajny klub, przede wszystkim super atmosfera - dziewczyny na recepcji super - szczególnie Paulina :-)

67


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat