metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)07.09.2013 13:31

"janusz" napisał(a):
janusz (Gość)
33 minuty temu, 12:56
Luca - a to ztym sie zgadzam...ja tam odwolywal nie bede...ale rownierz niechce aby ci co rzadzili kiedys znowu sie dorwali do tej wladzy...albo ich koledzy :) wiec pojjde ii wybiore prezydenta w wyborach...

tak Januszu, ja też pójdę wybrać prezydenta, ale za rok,jak będa wybory, 15 września zostanę w domu i nie pójdę na referendum, jak mi każe pani Radziszewska z Platformy Obywatelskiej: Milicja też kiedyś była obywatelska, tak samo jak platforma

00


Luca ~Luca (Gość)07.09.2013 13:34

"tz" napisał(a):
tz (Gość)
60 minut temu, 12:32
"Luca" napisał(a):
Takiego prezydenta mogą nam inne miasta tylko pozazdrościć.
łahahahahahahahahahahahahahahaha,nie żryj placku psich odchodów z chodnika.

to chyba tez martens, tylko z niezarejestrowanego nicka: dowcipy "nie pij wody z kaloryfera", "nie żryj placków z chodnika" to w jego stylu: pisz złamasie z zarejestrowanego nicka 15 września wieczorem schlasz się ze smutku

00


sara ~sara (Gość)07.09.2013 17:48

"raw" napisał(a):

7 lat mija, gdy odcięto was od koryta. 7 lat, gdy przetargi nie są ustawiane. 7 lat, gdy Piotrków pięknieje. Ileż żółci się w was nagromadziło, że nie możecie poczekać na normalny tryb wyborczy. Zepsuć łatwo, ale trudniej odbudować. Prezydent jest spoko. 15 WRZEŚNIA NA REFERENDUM NIE IDZIEMY.

00


pfffffffff ~pfffffffff (Gość)07.09.2013 18:30

"sara" napisał(a):
15 WRZEŚNIA NA REFERENDUM NIE IDZIEMY.


kogo to obchodzi?

00


gosc ~gosc (Gość)07.09.2013 19:04

NNNIIIEEE IIIIDDDEEEE na referendum!!! Nikt nie moze rzadzic z tamtej ekipy , az strach pomyslec co by sie dzialo

00


gosc ~gosc (Gość)07.09.2013 19:06

NNNIIIEEE IIIIDDDEEEE na referendum!!! Nikt nie moze rzadzic z tamtej ekipy , az strach pomyslec co by sie dzialo

00


Luca ~Luca (Gość)07.09.2013 20:06

"pfffffffff" napisał(a):
pfffffffff (Gość)
2 godziny temu, 18:30
"sara" napisał(a):
15 WRZEŚNIA NA REFERENDUM NIE IDZIEMY.
kogo to obchodzi?

mnie to obchodzi,jak sara nie idzie to ja tez nie idę i moi znajomi nie pójdą i znajomi moich znajomych też nie pójdą. Sara dała nam ważną informację

00


Razem dla koryta ~Razem dla koryta (Gość)07.09.2013 20:18

"Luca" napisał(a):
Sara dała nam ważną informację


w d..ie mamy tą informacje,tak samo jak ciebie i tym podobnych oszołomów szczekających tu od samego rana.
Paniał?

00


Luca ~Luca (Gość)07.09.2013 22:12

"Razem-dla-koryta" napisał(a):
Paniał?

oj z bolszewicka to zabrzmiało, dawna szkoła NKWD typuję potem służba w SB, albo akademia polityczna i służba w KBW. Mój drogi: takich jak ty i takich, co chcą się do władzy dostać już przez 50 lat przerabialiśmy; nasz błąd, że nie zrobiliśmy wersji rumuńskiej, tylko ubecką uwłaszczeniówkę zastosowaliśmy; ale poczekaj: wkurw w narodzie się już rodzi i was jeszcze rozliczymy, do rządzenia już was więcej nie dopuścimy. Piotrkowem będzie rządził Krzysztof Chojniak, bo NIE pójdziemy na referendum 15 września

00


RdK ~RdK (Gość)07.09.2013 22:30

"Luca" napisał(a):
oj z bolszewicka to zabrzmiało, dawna szkoła NKWD


o to musisz zapytać jednego z koalicji "Razem dla koryta".
Czy on czasem nie kończył szkoły moskiewskiej?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat