metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ogarnijmy się jakoś ~ogarnijmy się jakoś (Gość)06.09.2013 21:14

Co za bzdury?
"- Postanawiam oddalić wniosek uczestnika Mariusza Staszka w przedmiocie zwrotu kosztów postępowania. To, że w swojej wypowiedzi nie użył pan trybu teraźniejszego, tylko przeszłego. Mogłaby być ona rozpatrywana w kategorii naruszenia dóbr osobistych, ale w ramach trybu wyborczego nie podlega ona badaniu i kwestionowaniu. Wypowiedź jest zgodna z prawdą. Jest tylko w pewnym zakresie nieprecyzyjna. Jej nieprecyzyjność nie była kwestionowana – mówił sędzia Sądu Okręgowego - Adam Bojko."
---
Ale co to za niedokończone zdanie: "To, że w swojej wypowiedzi nie użył pan trybu teraźniejszego, tylko przeszłego."???
---
A poza tym tam powinno być przecież na odwrót z tymi czasami!!! Czyli: "To, że w swojej wypowiedzi nie użył pan trybu przeszłego, tylko teraźniejszego."!!!!
---
Czy to reporter poplątał, czy ten sędzia tak bredził?

00


ulee ~ulee (Gość)06.09.2013 21:40

Do "EP Piotrkowianin"
my znamy sedziego kalosza ze szkolnej. Ma dwie maski.

00


raw ~raw (Gość)06.09.2013 21:54

Na REFERENDUM IDZIEMY ,bo nie chcemy takiej kliki dalej wspierać.To ludzie ustawieni na niszczenie innych i kiedy im strach zagląda w oczy stają się poszkodowanymi barankami.Nie damy się oszukać 7 lat ŁUPIENIA miejskiej kasy WYSTARCZY!!!

00


Luca ~Luca (Gość)06.09.2013 22:08

mała, co ty mówisz, coś nie tak zrozumiałaś, nie miało być chamsko, we wpisie chodziło mi naturalnie o to, że mój ryjek będzie bardziej uśmiechnięty niż twarz pana Maćkowiaka na powyższym zdjęciu; nie mogę edytować już niestety komentarza poniżej;

00


Pietrek Pietrekranga06.09.2013 22:26

"Luca" napisał(a):
spodziewana frekwencja to 2,36 %

zobaczymy 15 juz tak sie nie srajcie

00


rolnicza ~rolnicza (Gość)06.09.2013 23:11

Panie Mariuszu a czy Pan jest taki dobry? Już nie pamięta jak sprzedawał Pan kopie filmów (także tych tylko dla dorosłych) wypalanych na płytkach spod lady na rolniczej w sklepie. Pozdrowienia z Pana osiedla.

00


klara ~klara (Gość)07.09.2013 00:19

"raw" napisał(a):
Na REFERENDUM IDZIEMY ,bo nie chcemy takiej kliki dalej wspierać.To ludzie ustawieni na niszczenie innych i kiedy im strach zagląda w oczy stają się poszkodowanymi barankami.Nie damy się oszukać 7 lat ŁUPIENIA miejskiej kasy WYSTARCZY!!!
cytat

No tak! macie swoją klikę,którą chcecie wsadzić na stołki.

00


mala668 ~mala668 (Gość)07.09.2013 07:35

Sorki, ale to TY nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi-chodziło mi o chamstwo (marte...)

"Luca" napisał(a):

00


mala668 ~mala668 (Gość)07.09.2013 07:36

Sorki, ale to TY nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi-chodziło mi o chamstwo (marte...)

"Luca" napisał(a):

00


martens ~martens (Gość)07.09.2013 07:43

"mala668" napisał(a):
Sorki, ale to TY nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi-chodziło mi o chamstwo (marte...)


a tak na marginesie,ty i ten luca to takie dwa przygłupy,które na forum robia z siebir błaznów,jeden po tzw. udarze(można jeszcze zrozumieć) a drugi pusty,jak beczka po śledziach.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat