metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rok ~Rok (Gość)07.09.2013 07:49

Czy to prawda, że pan Maćkowiak przegrał wczoraj proces z telewizją?

00


mala668 ~mala668 (Gość)07.09.2013 08:06

Chcesz się w ten sposób wybielić ze swojego chamstwa, ludzie Ci bliscy nie doceniają Cię i tutaj podwyższasz swoje EGO-NIC CI TO NIE DA KOLEGO!!!!

"martens" napisał(a):

00


sklave sklaveranga07.09.2013 08:14

Ostatnio w telewizorni lokalnej Żwirek i Muchomorek
ku uciesze dziatwy czas antenowy wypełnia.
Foto:
Muchomorek i Żwirek.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


sklave sklaveranga07.09.2013 08:15

Modlitewnik Piotrkowski.
Pod Twoją obronę uciekamy się panie...
Naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych.
Pan mym pasterzem: nie brak mi niczego pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Przykazanie Tuska:
Od dziś wśród wszystkich Polaków powinna panować atmosfera radości i przekonanie, że osiągnęliśmy sukces.
Hyc , hyc bochenek w piecu się wyleguje.
Obywatelowi w kraju rządzonym od 1989 roku przez kolejne reżimy
przysługuję tylko prawo ba obowiązek płacenia podatków.
A dzisiejsza wolność dla śmieszności demokracją nazywaną polega na tym że masz jeszcze prawo do wyboru miejsca w którym będziesz robił to co ci każą.
Wiadomości z 18 08 2013 r. Mamy ponad 9 tysięcy bezrobotnych
Jest gorzej niż przed rokiem. W czerwcu 2012 roku mieliśmy 8425 bezrobotnych, tymczasem pierwszą połowę 2013 kończymy ze stanem 9085.
......
więcej:
http://sklave.manifo.com/inne

00


mala668 ~mala668 (Gość)07.09.2013 08:18

Chcesz się w ten sposób wybielić ze swojego chamstwa, ludzie Ci bliscy nie doceniają Cię i tutaj podwyższasz swoje EGO-NIC CI TO NIE DA KOLEGO!!!!

"martens" napisał(a):

00


martens ~martens (Gość)07.09.2013 08:38

"mala668" napisał(a):
mala668


pier...nij sie w ten pusty łeb cioto,słów brakuje jak można mieć tak nasrane we łbie.

00


janusz ~janusz (Gość)07.09.2013 11:36

mala668 martens Luca - czy wy jestescie zwiazani z ktoras ze stron...??? bo jesli nie to dziwie sie ze w ten sposob promujecie tutaj osoby z piotrkowskiej polityki....

00


Luca ~Luca (Gość)07.09.2013 11:54

"janusz" napisał(a):
janusz (Gość)
12 minut temu, 11:36
mala668 martens Luca - czy wy jestescie zwiazani z ktoras ze stron...??? bo jesli nie to dziwie sie ze w ten sposob promujecie tutaj osoby z piotrkowskiej polityki....

drogi Januszu,nie jestem związany z żadną ze stron, uważam jednak , że nie mogę pozostawać obojętny na działania osób, które kiedyś decyzją sądu były skazane za jakieś przekręty finansowe i odbywały wyroki. Teraz chcą nadal mieszać, kasę robić i wieszają psy na porządnym człowieku, jakim jest obecny prezydent miasta. Takiego prezydenta mogą nam inne miasta tylko pozazdrościć. Waldemar "Ućciwy" chce znów zarobić na cieple dostarczanym do miasta, a prezydent Chojniak nie chce się zgodzić na następne działania tegoż pana. Ot i cała przyczyna sporu. Rehabilitacja i socjalizacja w zakładach karnych w Polsce nie udaje się, u Morusia z Sulejowa nic nie dała...

00


tz ~tz (Gość)07.09.2013 12:32

"Luca" napisał(a):
Takiego prezydenta mogą nam inne miasta tylko pozazdrościć.


łahahahahahahahahahahahahahahaha,nie żryj placku psich odchodów z chodnika.

00


janusz ~janusz (Gość)07.09.2013 12:56

Luca - a to ztym sie zgadzam...ja tam odwolywal nie bede...ale rownierz niechce aby ci co rzadzili kiedys znowu sie dorwali do tej wladzy...albo ich koledzy :) wiec pojjde ii wybiore prezydenta w wyborach...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat