metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
? ~? (Gość)06.06.2014 08:11

Kiedy reportaż będzie w TV, ktoś wie?

61


mom ~mom (Gość)06.06.2014 08:16

No i proszę Michalak robi się Carycem i dyktatorem ........ widzi tylko własne interesy w postaci przyznawanych sobie premii ....... członkowie Spółdzielni to dla niego tylko chłam ........ paranoja!!

121


czlonek ~czlonek (Gość)06.06.2014 08:42

popieram , wywalić go czas!!!!!

51


wiki ~wiki (Gość)06.06.2014 08:43

POWINIEN BYC W piatek chyba o 17 15 w informacjach piotrkowskich a 20 30 jest powturka

20


ech ~ech (Gość)06.06.2014 09:10

-Mom.Jakież to premie przyznaje sobie prezes Michalak? Proszę o konkrety. Ile, kiedy i za co? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź. Chyba, że należy Pan/Pani do ryczacej ogolnikami gawiedzi. Aha, nie znam ani P. Michalaka ale pieprzenie na człowieka bez konkretów po to, żeby cokolwiek napisać wkurza bawiąc i bawi wkurzając. Pozdrawiam

46


mom ~mom (Gość)06.06.2014 10:05

"ech" napisał(a):

Wszystko to jest w protokole Walnego Zebrania Członków Sp. Mieszkaniowej z dnia 28.06.2011r ........ trzeba bywać na zebraniach ........ premie przyznaje sobie Prezes a zatwierdza Rada Nadzorcza w skład której wchodzą mi. Radni Miasta RAFAŁ CZAJKA członek, KATARZYNA GLETKIER członek ......... i ciągle im mało ...... za udział w Radzie Nadzorczej otrzymuja ok. 700 zł. m-nie (1/2 n.wyn) ..... to są pieniądze spółdzielców .......

111


ona ~ona (Gość)06.06.2014 12:04

"mom" napisał(a):

A po co bywać na zebraniach? W moim bloku Spółdzielnia podjęła decyzję o ociepleniu (na nasz koszt - mieszkańców) i owszem dostaliśmy stosowne pismo informujące nas o tym. Jednak nie mamy prawa odwoływać się, ani protestować- gdyż "decyzję podjął zarząd w imieniu wszystkich mieszkańców"...

60


członek sm ~członek sm (Gość)06.06.2014 12:07

Wreszcie ktoś zajął się sprawą naszej spółdzielni... Kosmiczny czynsz i nic w zamian - oto dewiza tej spółdzielni. Czas ich rozliczyć i przyjrzeć się finansom spółdzielni...

121


Różnica ~Różnica (Gość)06.06.2014 12:57

Termomodernizacje w wykonaniu SM bywają różne. Np. blok 73 przy 9-go Maja jest obłożony styropianem o grubości 6cm, chociaż już wtedy standardem była grubość 10cm. Użytkownicy mieszkań tego bloku spłacają inwestycję w ratach jak za dobre ocieplenie. 4 cm to bardzo duża różnica...

61


Ja-ja ~Ja-ja (Gość)06.06.2014 14:22

Spółdzielnia powinna być rozliczona już 15-20 lat temu. Mnie wmawiano, że klatka schodowa była malowana. Skoro się mieszka w bloku i codziennie wychodzi do pracy, trudno było nie zauważyć malowania klatki. Malowanie było podobno w dokumentach.

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat