metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Grupa inicjatywna ~Grupa inicjatywna (Gość)15.06.2014 14:01

Osoby zanteresowane zapraszamy do polubienia naszej nowej strony i do przesłania zaproszeń znajomym, sąsiadom.... niech będzie nas jak najwięcej : https://www.facebook.com/pages/Grupa-inicjatywna/707273789319524?ref=hl

40


kobo ~kobo (Gość)24.06.2014 08:37

Ludzie, z tego, co pamiętam, to Wy jako pierwsi się tak nazwaliście - na łamach gazety :D


obserwatorka ~obserwatorka (Gość)26.06.2014 01:34

Czytam, czytam i chce mi się śmiać, piszecie takie pierdoły że aż się nie chce tego czytać.Mieszkam w wieżowcu buntowników, więc dlaczego jako buntowniczka będę głosować przeciwko mojej sąsiadce, ano dlatego że ją znam i wiem że myśli tylko o sobie, ona jeszcze nigdy nikomu nie pomogła i nie pomoże, zmówili się zrobić przewrót? jaki? tym ludziom nigdy nic nie pasuje, tylko ciągle narzekają i narzekają a sami od siebie nic nie dadzą, a ich psy zanieczyszczają tylko teren obok bloków. To wichrzyciele, i tyle.Ja zagłosuję na pewno przeciwko tym zadziornym buntownikom.

54


qqq ~qqq (Gość)26.06.2014 12:16

A Ty komu pomogłaś ze swojego bloku.

"obserwatorka" napisał(a):

31


obserwatorka ~obserwatorka (Gość)26.06.2014 16:52

a ja pomagam sąsiadce w zakupach, to tak dla ciekawskich.

42


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat