metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
członek sm ~członek sm (Gość)07.06.2014 09:57

Jestem członkiem SM Słowackiego od 18 lat.Zobacz jak wygladają bloki wspólnot mieszkaniowych. Co jest tak robieno jak często są sprzątane. Chyba płacą Ci w spółdzielni za te wpisy kolego.I jeszcze ta nostalgia za komuną... To wszystko wyjaśnia :)

"taki-jeden" napisał(a):
Której spółdzielni jesteś członkiem? Bo jeśli SMiS - to opowiadasz kosmiczne bzdury.
***
Prawda jest taka, że SMiS jest jedną z najlepiej funkcjonujących spółdzielni w województwie (jeżeli nie w całym kraju). Ale taka nasza mentalność, że zrozumieć to można będzie dopiero, jak się ją rozpieprzy i się do d... zacznie nalewać.
Nie inaczej było z tzw. "łobaleniem kumuny". Robotnicy viribus unitis se kapitalizm wprowadzili, he he he he....

61


PSM ~PSM (Gość)07.06.2014 15:16

"asik" napisał(a):

W Piotrkowskiej są elektroniczne i przy zakręconym kaloryferze też znikają punkty. Wymienić całą instalację na licznikową i będzie spokój.

21


taki jeden taki jedenranga07.06.2014 19:50

"czlonek-sm" napisał(a):
Chyba płacą Ci w spółdzielni za te wpisy kolego.


Dlaczego próbujesz mnie obrazić insynuacjami? Taka "metoda" w dyskusji?

"czlonek-sm" napisał(a):
I jeszcze ta nostalgia za komuną... To wszystko wyjaśnia :)


Wcześniej napisałeś o "kosmicznych czynszach". Taka emfaza świadczy o nieprzywiązywaniu wagi do siły słowa. Teraz pokazujesz, że również jego sens jest Ci trochę obcy, bo mylisz kpinę ze "zbiorowej mądrości klasy robotniczej" z nostalgią za słusznie minionymi czasami :)
Jeżeli nostalgia, Drogi Adwersarzu, to tylko za zdrowym rozsądkiem. Zdrowym rozsądkiem, który istnieje (bądź nie) niezależnie od Najjaśniej Panującej Doktryny Politycznej :)
Jeśli jesteś ciekaw innych analogii łączących krzykliwie zaangażowane przyczyny z opłakanymi społecznie skutkami, daj znać.
Podam kilka przykładów.

Komentarz był edytowany przez autora: 07.06.2014 19:51

15


członek-sm ~członek-sm (Gość)09.06.2014 10:11

Przykro mi bardzo ale nie mogę kontynuować dyskusji z kimś kto używa słowa emfaza... :))) Ale doceniam fakt, iż dołożyłeś starań by Twoja wypowiedź nabrała pseudo intelektualnego wydźwięku. Pozdrawiam serdecznie :)

"taki-jeden" napisał(a):

40


mietek ~mietek (Gość)09.06.2014 13:12

Proszę wszystkich członków spółdzielni o sprawdzenie swojego rozliczenia co za lata 2013,2012 czy czasem nie powiększyły się powierzchnie grzewcze. Co z placem zabaw wokół bloków np. Matejki inne. Czy według Prezesa spółdzielni wystarczy stary piasek z psimi odchodami Dlaczego na innych osiedlach rozwiązania są bardzo ciekawe ogrodzone itp

40


członek22 ~członek22 (Gość)09.06.2014 13:32

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi założonych czujników ruchu czemu tylko na dole w blokach a nie w całej klatce skoro to oszczedność

40


Aktyw ~Aktyw (Gość)11.06.2014 09:17

Szanowni Państwo pora przejść od komentarzy do czynów. 28.06.2014 odbędzie się walne zgromadzenie członków spółdzielni na którym możemy zapytać prezesa i radę nadzorczą o interesujące nas zagadnienia, a potem w głosowaniu wybrać nową lub pozostawić obecną radę nadzorczą. Wiemy, że obecny zarząd mobilizuje swoje wyborcze zaplecze, aby nie dopuścić do wyboru nowej rady nadzorczej, dlatego jeżeli jesteś członkiem spółdzielni i chcesz poznać prawdę m.in. o finansach spółdzielni - koniecznie przyjdź na walne zgromadzenie, pytaj i rozliczyć oddajac głos w wyborach do nowej rady nadzorczej. Powiadomcie i zmotywujcie znajomych członków spółdzielni aby również koniecznie przyszli na walne. Obecność obowiązkowa!

61


członek 22 ~członek 22 (Gość)11.06.2014 11:54

Kochani Pani księgowa opowiada o zbuntowanych w wieżowcach, ale należy jeszcze wziąć zbuntowanych z pozostałych bloków spółdzielni, jestem członkiem bloku w którym nie chcieliśmy termomodernizacji a i tak zafundowana została bez naszej zgody. Dlaczego Pani Księgowa nazywa ludzi buntownikami, dlatego że nareszcie chcą prawidłowo rozliczyć finansowe działania spółdzielni, nie wiem.

62


członek spółdzielni ~członek spółdzielni (Gość)11.06.2014 15:45

Zróbmy coś w końcu razem i zamiast narzekać, weźmy sprawy w swoje ręce.Wszyscy Ci którym zależy na wyjaśnieniu sprawy są proszeni o obecność na Walnym. !!!!!

81


97-300 97-300ranga14.06.2014 16:25

"Aktyw" napisał(a):
a potem w głosowaniu wybrać nową lub pozostawić obecną radę nadzorczą.

Pani radnej Gletkier ostatnie dni w radzie nadzorczej SM ?Jakie ma pani kwalifikacje i wiedzę aby w niej zasiadać ? Żenada.

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat