PIS, musi wprowadzić zakaz pełnienia funkcji samorządowych w gminach, powiatach itd, dla osób będących w przeszłości tajnymi współpracownikami
precz z kaczorem -dyktatorem-takie hasła wznosili demonstranci -popieram
może ktoś powie o tym szef sb-ków .którzy wyrwali język i zamordowali Jerzego Popiełuszkę dostają 5 900 emerytury wy bronicie esbeckich emerytur tu trzeba pomyślec co się działo wcześniej i co wcześniej wyprawiali
"- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z panami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę".
SB-cja, UB-ecja itp się zebrało? A kładli się też i udawali pobitych przez Policję jak ten w Warszawie? HA! Boki zrywać tylko! Brawa dla was! Ujawniliście się wreszcie i wiadomo już kto komu służył! Sami sobie lustrację zrobiliście!
No nie mogę z kolesia...
ludzie starsi zamiast swienta szykowac sobie to wola strajkowac
Brawo, większa połowa to byli milicjanci i to stanowi trzon obecnych manifestacji. Boli że będą niskie emeryturki, będzie kwik,kwik.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!