pozostaje pytanie kto robił sekcję ?dlaczego nie przeniesiono śledztwa do innej prokuratury ? pytań jest więcej ,szczególnie w kontekście wcześniejszych przypadków ,jak również wypadku na gierkówce ,ot taki mamy klimat ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jak kierowca spowoduje wypadek to nawet idzie do więzienia, niestety lekarze czują się bezkarni. Wielu z nich prowadzi prywatną praktykę, pracę w publicznej służbie zdrowia traktują jak "piąte koło u wozu", tacy powinni zwracać pieniądze za studia i za przygotowanie do zawodu.
Niestety w tym szpitalu zmarł mój tata po tygodniu na oiomie i ja również mam wiele myśli odnośnie lekarzy bo uważam że czegos nie zrobili albo zrobili zle, nie zareagowali szybko tak jak powinni w takiej sytuacji..... Już nie wspomnę Pani doktor która bez żadnych ludzkich odruchów oznajmiła ze tata nie przeżyje... Powiedziała to z zimna krwią..
Ja kiedyś pomyliłam kebaby jak robiłam i dałam klientowi mieszany sos zamiast łagodnego.
To jest jak loteria. Jak kupujesz używane auto to też nie wiesz czy będzie sprawne
Jeżeli się wam tu nie podoba to nie musicie przychodzić się leczyc. Nikt tu was nie trzyma.
Jakby nie pojechał do Piotrkowa do szpitala tylko do innego miasta może facet by jeszcze żył...
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!