metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)05.10.2015 13:28

~wcale nie po-wiec (Gość) - masz rację teraz jest naprawdę super. A POlska nie jest w ruinie.
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1398350267&feature=iv&src_vid=-ganhAHlAkk&v=zo0yBhkTzPw

41


xxxx ~xxxx (Gość)05.10.2015 01:03

przestańcie już tak bruździć na ten rząd PO WIELE DOBREGO ZROBIŁO DLA NASZEGO KRAJU takich ludzi własnie nam trzeba . Jestem mieszkańcem tego uroczego miasta i nie pozwolę sobie obrażać pani Premier Ewy Kopacz ani innych osób z tego ugrupowanie którzy tyle pracy wkładaja w to aby żyło nam się lepiej

1753


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga05.10.2015 15:02

PO nam wmawia w mediach ile to zrobiło w rzeczywistości wcale tak wesoło nie jest.Nasi rodacy nie garną się do swojego kraju w którym tak dobrze nam się żyję.Ile wzrosły zarobki w kraju w przeciągu tych 8lat to jest szmat czasu a stoimy w miejscu,służba zdrowia poprawiła się? mógłbym jeszcze wymieniać długo ale i tak do niektórych to nie przemawia.PO tak się rozpanoszyło przez te parę lat jak swego czasu SLD i koniec też podobny ciągłe afery.

156


sklave sklaveranga05.10.2015 16:45

A tak na zakończenie li tylko by posumować. Znaczy się powiedzieć wyraźnie co jest na kreską a co jest pod kreską.
PO od 8 lat konsekwentnie wprowadza niepopularne decyzje które przyniosły społeczeństwu niewymierne korzyści. A znakomita pani premier doskonale poradziła sobie z obecnymi problemami rozwiązując bieżące konflikty z oświatą, służbą zdrowia, górnictwem , CBA etc. etc. Pani premier jest najznakomitszym premierem jaki przydarzył się naszej ojczyźnie od przeszło 200 lat. Kto twierdzi że jest inaczej jest kłamcą i wichrzycielem przyczyniającym się jawnie do podburzania nastrojów społecznych i działa na szkodę naszej Ojczyzny rozwijającej się w niebywałym tempie pod przewodnictwem znakomitej pani premier niebojącej się wyzwań. No i kreska gdzieś mi się zapodziała? Więcej na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia?

81


Roman ~Roman (Gość)05.10.2015 10:57

Jestem wesoły Romek, patrzę na was z lewej strony zdjęcia

30


97-300 97-300ranga05.10.2015 19:06

"Nie wybierajcie śmieci " to filmik Wojciecha Cejrowskiego link do niego.

81


97-300 97-300ranga05.10.2015 20:22

Ryszard Petru i NowoczesnaPL Video wiocha
Na czym polega szwindel. link >

50


k5 ~k5 (Gość)05.10.2015 20:51

Kto tą maszkarą chciał zdjęcie ? Ludzie ogarnijcie się

121


wcale nie po-wiec ~wcale nie po-wiec (Gość)05.10.2015 08:29

Debile, wszyscy zapomnieliście gdzie byliśmy kilkanaście lat temu. jak wtedy wyglądała Polska. Wszyscy macie po dwa samochody, jeździcie na wczasy za granicę - za co? Kiedyś siedzieliście w domach bo nic nie było i na nic Was nie było stać. Krótka pamięć. A rząd PiS już był - kto to pamięta - chyba że jego skutki - waśnie, kłótnie, nieporozumienia. Prezydent Duda idzie zresztą w ślady swojego pisowskiego poprzednika - obrażac się na rząd, na premiera własnego kraju? Dziecinada. Ze wszystkimi trzeba rozmawiać. Nie jest super, ale bądźmy obiektywni.

1751


luzik luzikranga04.10.2015 22:43

Dobrze, że dzisiaj wcześniej zjadłem kolację, bo na ten widok pewnie by ze mnie wszystko wyrwało. A tak tylko bąka puściłem...

318


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat