metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rybka ~rybka (Gość)04.10.2015 20:50

A po co przyjechała? Ta co kraj wykańcza i obywateli.

178


zasłyszane ~zasłyszane (Gość)04.10.2015 21:16

Najlepsze były panie, które dopiero co wyszły z kościoła, ale jak się okazuje niczego się na mszy nie nauczyły, bo od razu zaczęły obrażać innych. A jedna mówi do drugiej, że zobaczyła tylko krzywe nogi premier. Dobra babcia była.

22


QSQ ~QSQ (Gość)04.10.2015 20:58

Jak ja się cieszę, ze na zawsze wyjeżdżam z tego Chojniakowo - Błaszczyńsko - Hanzlowego grajdoła. Nigdy więcej powrotu do tego syfu. Żal tylko rodziców, którzy tu zostają. Ale mam nadzieję, że niedługo się wyprowadzą do ościennej gminy.

94


Tomala ~Tomala (Gość)04.10.2015 21:31

PiS wam da HAHAHA...to będzie tragedia.Jak PiS wygra i będzie samodzielnie rządził przestanę wierzyć w społeczeństwo i nigdzie się chyba nie przyznam że z Polski jestem.Spalić się ze wstydu to będzie za mało że mamy taki ciemnogród.

27


ZŁOO ~ZŁOO (Gość)04.10.2015 21:44

nic nie było mowy o tym że ma być, cichosza, dopiero po fakcie napisali, jak zwykle wszystko ustawione wyszło kilka przedstawicieli z PO z rodzinami i wielkie wydarzenia i opis w epiotrkow

101


piotrkowianie ~piotrkowianie (Gość)04.10.2015 20:08

My, Piotrkowianie się cieszymy że p.premier E.Kopacz odwiedziła nasze miasto bo to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność gościć u nas p.E.Kopacz i będziemy to wspominać z wielkim entuzjazmem.

1141


kotlettD ~kotlettD (Gość)04.10.2015 21:50

ciekawe kto się cieszył z tej wizyty spotkały się dwie siostry siamskie pewnie w piotrkowie tez mówiła o zarobkach że w piotrkowie stopa płac się podniesie ale pewnie dla urzedasów bo nie tla ludzi robotnych niech ona juz odchodzi i zostawi te słowa dla swóich wnuków bo cały kraj ma jej dosyc

61


parasol ~parasol (Gość)04.10.2015 22:12

Na konkurencyjnym portalu są fotki, gdzie występuje pan ze słuchawką w uchu oraz pokaźnym parasolem w garści. Czyżby kłamczucha obawiała się gradu zgniłych jajek lub deszczu gnojowicy? I tak piotrkowianie potraktowali to całe zgrupowanie przychylnie, te 3 tygodnie jakoś wytrzymamy...

61


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)04.10.2015 22:41

Niesamowicie "merytoryczna" i jakże "potrzebna" wizyta pani premier. Co pani zaoferowała mieszkańcom? Zagłosujcie na mnie to przejdę się z Pl. Kościuszki na Pl. Czarnieckiego jeszcze raz?

81


assa ~assa (Gość)04.10.2015 19:20

Elyta PełO ...
Te radosne miny niedługo Wam zrzedna!

Komentarz był edytowany przez autora: 04.10.2015 19:25

315


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat