metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosd ~gosd (Gość)29.03.2024 12:22

Ja rozumiem, że o coś protestują ale dlaczego robią to przeciwko zwykłym ludziom?..

114


ja111 ~ja111 (Gość)29.03.2024 12:23

to niech protestują w zakładzie w którym pracują a nie na ulicy co ma do tego zwykły kierowca

114


Dudur ~Dudur (Gość)29.03.2024 12:25

Zamiast przekonywać do siebie ludzi to ich od siebie oddalacie. Walcząc o swoje prawa ograniczacie prawo do przemieszczania się innym, przez co idziecie w kierunku osób, z którymi chcecie dyskutować.

103


Pytam ~Pytam (Gość)29.03.2024 12:28

Jak utrudnianie życia przypadkowym obywatelom ma wpłynąć na poprawę warunków pracy i płacy w Kauflandzie??? Chyba powinni strajkować, protestować na terenie swojej firmy! Właścicielom utrudniać funkcjonowanie firmy. Pomysl totalnie od czapy!!! Co nas obchodzi na co się zgadzaliscie przy przyjmowaniu do pracy

154


NIE DLA TRZECIEJ NOG ~NIE DLA TRZECIEJ NOG (Gość)29.03.2024 12:37

Serduszka i walka o prawa kobiet koalicja 13 grudnia miala sztandarach...a wyszlo jak zwykle SWOLOCZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

85


Dno ~Dno (Gość)29.03.2024 13:33

Co to za nowa moda na blokowanie dróg? Czy walka o własne prawa ma teraz być tożsama z zatruwaniem życia innym, uniemożliwianiem pracy innym, a nawet ratowaniem życia (rolnicy nie przepuszczali karetek i pomocy dla walczącej Ukrainy). Takie podejście to złośliwe postępowanie i zniechęca do sprawy

75


1 ~1 (Gość)29.03.2024 13:56

Troszkę się niektórym w głowach przewraca.
Co ma wspólnego droga krajowa i poruszający się po niej kierowcy z prywatną firmą jaką jest Kaufland?

53


ghhdh ~ghhdh (Gość)29.03.2024 14:02

Moi drodzy pracownicy Kauflandu.
Proponuję protest na terenie waszej firmy. Na początek strajk włoski. Pracujecie ale wolniej. Później oflagujcie całą firmę propozycjami waszych rozwiązań. Na koniec możecie wziąć gromadnie L4 na tydzień, dwa. Później możecie się zwolnić. Zwyczajnie zmienić miejsce pracy. Jak nie Piotrków to inne miasta. Chociaż Wam kibicuję to wychodzenie na drogę nie ma uzasadnienia.

62


Dumny zdzislaw ~Dumny zdzislaw (Gość)29.03.2024 14:04

A mnie nie chcieli zatrudnić w kauflandzie bo mam za niskie kwalifikacje.
Jestem dumnym absolwentem historii na Piotrkowskiej uczelni. Wypraszam sobie. Teraz pracuje w żabce i jest super niech kaufland się wypcha

31


Doda ~Doda (Gość)29.03.2024 12:51

Nikt wam nie karze tam pracować
Pozatym wszędzie się pracuje 23netto za godzinę i niema lekko

58


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat