metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mała Małaranga13.08.2013 10:23

"Moli" napisał(a):
Samo nic się nie dzieje:) Mamy Dobrego Gospodarza Miasta!


Samo nie, ale dzięki szeregowym urzędnikom.

"wyborca" napisał(a):
Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że pierwszy raz K. Ch. wyszedł zza murów ratusza i poznaje miasto, którym zarządza od 7 lat.


Drugi, bo pierwszy był tuż przed wyborami:).

"Leo" napisał(a):
~`do mała.Matusewicz uniewinniony? no to powinien być skazany za:roztrwanianie naszych pieniędzy kiedy jeździł do Esslingen przez Jezioro Bodeńskie,za to,że sprzedał budynek Hali Targowej,dar Amerykanów dla naszego społeczeństwa,członkowi swojej rodziny,nieudaną transakcję z Sigmatexem,gzie miały powstać nowe miejsca pracy.O kostkę na Krzywdzie,którą położono za Jego kadencji można pozdzierać sobie buty tak jest nierówna,ale to wszystko i wiele innych rzeczy uszło Mu na sucho.


Mam ja zacząć wymieniać:)??

00


coś o tym wiem ~coś o tym wiem (Gość)13.08.2013 10:26

"Leo" napisał(a):
~Leo (Gość)
10 godzin temu, 00:07
~`do mała.Matusewicz uniewinniony? no to powinien być skazany za:roztrwanianie naszych pieniędzy kiedy jeździł do Esslingen przez Jezioro Bodeńskie


A czy wiesz kto z Matusewiczem zawitał wówczas nad Jezioro Bodeńskie? Jego ówczesny rzecznik Marcin Pampuch. Jakoś nikt o tym teraz nie mówi. Jak widać co niektórych pamięć zawodzi.

00


solar ~solar (Gość)13.08.2013 11:20

"Mala" napisał(a):
Mam ja zacząć wymieniać:)??

Wymieniaj proszę!To są tylko pomówienia bo nie macie solidnych argumentów.Klepiesz takie bzdury,że świat nie widział,urzędnik podejmuje kluczowe decyzje? I widać mało chodzisz po mieście bo ja nie raz widać było Chojniaka jak szedł piechotą do domu w zwykły dzień.Co Was tak uwiera?że jest uczciwy?,że miasto się rozwija?Usiądź tam mądralo i rządź i wtedy zobaczymy.

00


ares1 ~ares1 (Gość)13.08.2013 11:46

"wyborca" napisał(a):
Prezydent Ch. wykazuje w ostatnich tygodniach wyjątkową aktywność. I choćby z tego powodu można uznać, że akcja referendalna ma sens. Zaangażowanego, pełnego troski o miasto prezydenta Piotrkowa dawno już nie widzieliśmy. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że pierwszy raz K. Ch. wyszedł zza murów ratusza i poznaje miasto, którym zarządza od 7 lat. Lepiej późno niż wcale. Ale nie pomoże mu to wcale.


Nic dodać nic ująć :)))

00


wers ~wers (Gość)13.08.2013 12:56

Do przeciwników referendum: biedna zdegenerowana Szwajcario ze swoim nieodpowiedzialnym systemem referendalnym...

00


Mała Małaranga13.08.2013 13:42

"solar" napisał(a):
Wymieniaj proszę!


Na tym portalu na ten temat są systematycznie prowadzone dyskusje więc więc nie będę powielać tych informacji, bo szkoda mojego czasu.

"solar" napisał(a):
urzędnik podejmuje kluczowe decyzje?


A jakież to kluczowe decyzje?? Skoro kontrakty są unijne i robi się je wg ich wytycznych??

"solar" napisał(a):
I widać mało chodzisz po mieście bo ja nie raz widać było Chojniaka jak szedł piechotą do domu w zwykły dzień.


To efekt referendum, bo to samo można było zaobserwować tuż przed wyborami. Nie powiem, bardzo dobry ruch, jestem pełna podziwu, ale to zwykły pr.

"solar" napisał(a):
Usiądź tam mądralo i rządź i wtedy zobaczymy.


Za młoda jestem:).
Zapomniałam napisać, że zwolenniczką referendum też nie jestem, bo uważam, że nic ono nowego nie wniesie.

Komentarz był edytowany przez autora: 13.08.2013 13:56

00


aa ~aa (Gość)13.08.2013 15:02

Myślą, że jak mają pieniądze, to już mogą wszystkich kupić!!!!!!!!!!!!!!!!!A co będzie jak się dorwą do włdzy????????

00


radek ~radek (Gość)13.08.2013 16:08

podpisuje się pod cześkiem :)

00


Kornela ~Kornela (Gość)13.08.2013 16:35

Jeżeli panowie Chycki i Bochyński nie obronią pana prezia w referendum przy pomocy sterowanej przez siebie tłuszczy, to pan prezio dokona aktu apostazji. Czy tego chcecie, Pampuchu i reszto?

00


solar ~solar (Gość)13.08.2013 16:58

"Mala" napisał(a):
A jakież to kluczowe decyzje?? Skoro kontrakty są unijne i robi się je wg ich wytycznych??
"solar" napisał(a):
I widać mało chodzisz po mieście bo ja nie raz widać było Chojniaka jak szedł piechotą do domu w zwykły dzień.
To efekt referendum, bo to samo można było zaobserwować tuż przed wyborami. Nie powiem, bardzo dobry ruch, jestem pełna podziwu, ale to zwykły pr.
"solar" napisał(a):
Usiądź tam mądralo i rządź i wtedy zobaczymy.
Za młoda jestem:).
Zapomniałam napisać, że zwolenniczką referendum też nie jestem, bo uważam, że nic ono nowego nie wniesie.
Komentarz był edytowany przez autora: 3 godziny temu, 13:56

Przed 2-3 laty nie było referendum a PREZYDENT chodził.Unijne kontakty mówisz? chyba rzeczywiście za młoda jesteś skoro nie wiesz w jaki sposób pozyskuje się unijne pieniądze.Kasa sama się do nas nie pcha,o nią trzeba się wystarać dziecko.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat