metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kit-nie-ma-co ~kit-nie-ma-co (Gość)10.08.2013 16:02

"martens" napisał(a):
"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
nie mówce mi że te 6 tysiecy podpisów to większość ( Ci ludzie nie wiedzieli pod czym sie podpisali).
sugerujesz,że nie wiedziałem pod czym się podpisuje?
cytat

Ty może wiedziałeś ale byli tacy co nie,wciskano im kit,że to przeciw podwyżkom,przecież był napis,,STOP PODWYŻKOM,,czy nie? moja babcia dała sie tak wpuścić w maliny i pewnie wiele starszych osób.

00


EPI ~EPI (Gość)10.08.2013 16:09

"ogloszenie" napisał(a):
Papież czytając teksty na tym forum w obronie wielebnego Chojniaka Krzysztofa postanowił wyświęcić go w najbliższą niedzielę. On przecie taki dobry dla narodu piotrkowskiego, pieniądze rozdaje biednym z swej limuzyny. Dzieci głaszcze po główkach w szkołach zastawionych pod kredyty, z każdym się przywita i przytuli. Tam i tu asfaltem poleje, drogę zrobi, wstęgę przetnie. Istny bożek nam się objawił dobroczyńca Krzysztof. Niech ręka obcięta zostanie na rynku tego, co to podniesie ją albo złe słowo powie na Krzysztofa. A tych od referendum to po katolicku spalić należy a wcześniej wychłostać przed urzędem na oczach jaśnie nam panującego. A ich majątki i pieniądze wszystkie na nową limuzynę dla Krzysztofa przeznaczyć, Króla naszego. Oto Piotrków sprawiedliwy jest i prawy. Amen

Najpierw prześmiewco zorientuj się jakie majątki mają Ci ci PIO reprezentują i jakie były źródła ich zdobycia.Wydaje mi się,że p.Pol dopiero ma czym się pochwalić,przy Nim Chojniak to pikuś.Niezły pałac w Kłudzicach gdzie i koncerty się odbywają.

00


ALEX ~ALEX (Gość)10.08.2013 16:13

"Piotrkowianin" napisał(a):
Ty chyba z Mierzyna jesteś, bo nie znasz nazw ulic w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica, o której piszesz to Aleje marszałka Józefa Piłsudskiego. Plany jej budowy były już 35 lat temu, ale brakło kasy. Urzędasy zaspali z wykupem gruntów i tyle. Dobrze, że Rżanek i Witaszczyk doprowadzili do przebicia wiaduktów pod torami jeszcze za czasów województwa piotrkowskiego, bo inaczej jeździlibyśmy nadal pod starym wiaduktem na ul. Narutowicza, tak jak to było tymczasowo.
Komentarz był edytowany przez autora: 7 godzin temu, 09:29
cytat

Tak czy inaczej,zrobił na tym kasiorę

00


Afera ~Afera (Gość)10.08.2013 21:06

"obywatel" napisał(a):
Dziwne,że kupił oficynę przy obecnej Al.Kopernika,w której przez krótki okres był pub a póżniej sprzedał z zyskiem Miastu bo robili dwupasmówkę,czyżby wiedział wcześniej o planach?


Dziękuję za wyjaśnienia. W takim razie który prezydent sprzedał, a potem kupił ten grunt za pieniądze podatników? Pol, Matusewicz, czy Chojniak? Jakie to były konkretnie pieniądze? Przed referendum to bardzo ważne informacje dla wyborców.

00


nie idę na referendum!!!!! ~nie idę na referendum!!!!! (Gość)10.08.2013 22:12

"martens" napisał(a):

"martens" napisał(a):
sugerujesz,że nie wiedziałem pod czym się podpisuje?


Martens, ja wiem co mówię. Moja rodzina podpisała się na liście tylko dlatego, że została wprowadzona w błąd. Powiedziano im, że chodzi o podwyżki a nie o odwołanie K.Chojniaka! Młodzi ludzie, którzy stali pod biedronką w taki sposób zbierali podpisy.

00


marysia ~marysia (Gość)11.08.2013 07:35

Ta Twoja rodzina to niezłe(...), skoro nie zauważyli przy tych zbierających wielkiej tablicy ws. odwołania K. CHojniaka. Na liście też był pogrubiony zapis czego lista dotyczy.

00


maniek ~maniek (Gość)11.08.2013 08:51

"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
Powiedziano im, że chodzi o podwyżki a nie o odwołanie K.Chojniaka! Młodzi ludzie, którzy stali pod biedronką w taki sposób zbierali podpisy.


Sam napis "stop podwyżkom" sugerował powstrzymanie podwyżek. Wiadomo,że podwyżki są w całym kraju. Były i będą, nie wierze że coś będzie tańsze.
Podwyżki nie są wymysłem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawdzięczamy je obecnemu rządowi.
To "lepsze życie" i ciągłe wzrosty cen zawdzięczamy miedzy innymi pani poseł Radziszewskiej.

00


martens ~martens (Gość)11.08.2013 09:59

"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
Powiedziano im, że chodzi o podwyżki a nie o odwołanie K.Chojniaka!


widzisz,ja złożyłem swój podpis pod odwołaniem Chojniaka,zresztą o zbieraniu podpisów wiedziałem wcześniej,tak,że nie zostałem wprowadzony w bład.
Miłej niedzieli życze.

00


szagi ~szagi (Gość)11.08.2013 10:03

"Piotrkowianin" napisał(a):
Głos na Chojniaka oddała większość głosujących, a nie większość piotrkowian.

"Piotrkowianin" napisał(a):
Na Chojniaka głosowało 25,8% piotrkowian uprawnionych do głosowania, więc nie wyjeżdżaj tu z kłamstwami o większości.


... ale bełkot, trudno zrozumieć...

00


Aśka ~Aśka (Gość)11.08.2013 15:36

"marysia" napisał(a):

Co Ty nie powiesz marysiu?Chyba nie masz starszych ludzi w rodzinie,dla Ciebie to było oczywiste ale dla innych nie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat