metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Yan ~Yan (Gość)11.08.2013 15:42

"maniek" napisał(a):
Sam napis "stop podwyżkom" sugerował powstrzymanie podwyżek. Wiadomo,że podwyżki są w całym kraju. Były i będą, nie wierze że coś będzie tańsze.
Podwyżki nie są wymysłem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawdzięczamy je obecnemu rządowi.
To "lepsze życie" i ciągłe wzrosty cen zawdzięczamy miedzy innymi pani poseł Radziszewskiej.

Masz świętą rację,niech teraz PIO idzie poskarżyć się na podwyżki do poseł E.Radziszewskiej bo to jej partia wraz z Nią zgotowali nam wszystkim wielkie podwyżki a miała być druga Irlandia.

00


solar ~solar (Gość)11.08.2013 16:00

Zwolennicy PIO zarzucają Prezydentowi,że zwraca się do ludzi,żeby nie szli na referendum i ma rację.Ma prawo do obrony tak jak każdy, nie będzie przecież siedział i patrzył jak wylewają na Niego wiadro pomyj.Panie Prezydencie niech Pan się trzyma,,,psy szczekają a kareta jedzie dalej,,

00


pączek ~pączek (Gość)11.08.2013 21:41

"maniek" napisał(a):
Podwyżki nie są wymysłem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawdzięczamy je obecnemu rządowi.
To "lepsze życie" i ciągłe wzrosty cen zawdzięczamy miedzy innymi pani poseł Radziszewskiej.


Dziwi mnie, że taki działacz jak Pan Marcin Pampuch nie pomyślał o tym i nie wyruszył ze znakami STOP do Warszawy...
PODWYŻKI ZAWDZIĘCZAMY PO!

00


zebra ~zebra (Gość)11.08.2013 22:50

"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
Piotrkowianie znaja doskonale elite: Dzwonnik, Matusewicz, Mackowiak, Pampuch...
I Ja mam teraz oddac swój głos na nich?????????? Takim ludziom nie zaufam!!! Jestem, byłem i bedę za K.Chojniakiem!


Ale to już było... "Dzwonnik, Matusewicz, Mackowiak, Pampuch" i NIE WRÓCI WIĘCEJ...

00


ariel ~ariel (Gość)11.08.2013 23:01

Mamy piękne miasto,dobrego Prezydenta i dlatego NIE IDĘ NA REFERENDUM.

00


nie nie nie ~nie nie nie (Gość)12.08.2013 11:13

NIE IDĘ!!! Pampuch organizuje referendum wiec niech płaci sam za to wszystko!!!! Prezydenta mamy bardzo dobrego, który wie że jego gabinet znajduje sie przy Pasażu Rudowskiego, a nie na Wroniej (p. MATUSEWICZ) :P

00


Mała Małaranga12.08.2013 12:39

"szagi" napisał(a):
... ale bełkot, trudno zrozumieć...


Czego nie rozumiesz?? To smutne, że taki prosty jesteś.

"nie-nie-nie" napisał(a):
NIE IDĘ!!! Pampuch organizuje referendum wiec niech płaci sam za to wszystko!!!! Prezydenta mamy bardzo dobrego, który wie że jego gabinet znajduje sie przy Pasażu Rudowskiego, a nie na Wroniej (p. MATUSEWICZ) :P


Matusewicz został uniewinniony.

00


ares1 ~ares1 (Gość)12.08.2013 13:04

"solar" napisał(a):
,psy szczekają a kareta jedzie dalej,,


Z tego zaślepienia Panem Prezydentem coś ci się pomyliło w tym zdaniu :)))

00


tutaj tutajranga12.08.2013 15:31

Bo to bardziej wykwintne jest: kareta. I niechcący bardzo pasuje...

00


Moli ~Moli (Gość)12.08.2013 16:20

No, proszę...Piotrkowski Rynek pięknieje i tętni życiem:)
Oświata zyskuje kolejne place zabaw przy sp11, sp10.
http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/znamy-wykonawcow-placow-zabaw-
Samo nic się nie dzieje:) Mamy Dobrego Gospodarza Miasta!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat