A co do szkoły bierzcie się mlodzi do roboty to i że szkoła się problem rozwiąże a nie jedno dziecko albo dwójka i co koniec dzieci to przyszlosc piątka szóstka dawniej była bieda ale posiadanie dzieci było najważniejsze a teraz co kariera to nie ma się co dziwić.
przykład: Posłuchajmy wypowiedzi na sesji rady gminy w sprawie łączenia sołectw, dyskusje zapoczątkowała pani radna Beata Gawryszczak, ale patrząc na fakty to 2021 r przebudowa domu ludowego w Gomulinie kosztowała 2.160.000 tyś zł a w roku 2023 włodarz zabiegał żeby zakupić chłodnię do domu ludowego, a przypadkiem wyprawiał wesele córce 9 września właśnie w Gomulinie. A teraz oczywiście szukamy oszczędności gdzie 🤔 w mniejszych sołectwach zapraszamy do wysłuchania debaty
nie ma pieniędzy w gminie: zamknać szkołę w bogdanowie, zamknąć szkołę w parzniewicach - to jest pierwsza odszczędność, zlikwidować imprezy: dożynki, dni woli, zebrania strażaków, zebrania kgw, zebrania w GOK, dni kobiet wiejskich, mężczyzn nie wiejskich itp - kolejne odszczędności. Razem wyjdzie z 60-100 imprez mniejszych większych organizowanych. Tyle naliczyłem rokrocznie.
Te pieniadze można wydać na dodatkowe domy ludowe, albo na jakiej beznadziejne altany albo na bezpośrednie połączenie komunikacyjne pendolino pomiędzy Bliznem i Wólką!
Romek moze w końcu określisz się w sprawie swojego patriotyzmu...jak to jest z Tobą? jesteś patriotą z krwi i kości? czy patriotą w zależności od sytuacji?
Szanowna Gmina Wola Krzysztoporska odpowiedzcie na ważne pytania: co sie stanie z całą siecią kanalizacyjna jak wyłączą prąd? co w przypadku wojny? jak ścieki popłyną? kogo przy okazji zaleje? Czy przemyśleliście tego typu zagadnienia?
15 km azbestowych wodociągów do wymiany - to jest Twój priorytet wójcie a nie jakieś zabawy czy picowanie
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!