metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pacjent ~pacjent (Gość)19.11.2013 10:20

ha ha ha, to mnie rozbawili. Najlepszy ? W czym ? Chyba w wykańczaniu ludzi!! Oglądają się tylko na łapówki, tylko za co się pytam ? Za brak opieki i fachowości ? Specjaliści od 7 boleści.
Chyba jedyny ogarnięty oddział w tym szpitalu, z dobrym sprzętem i niezłą opieką to ginekologia i położnictwo. Pozostałe oddziały porażka,a największą patologią tego "najlepszego" szpitala jest oddział wewnętrzny.

00


zizu ~zizu (Gość)19.11.2013 10:22

A ja byłam pacjentką i bardzo mnie zaskoczył personel (bardzo miły i zainteresowany)i na lekarza też nie narzekam. Wszystko dobrze się skończyło i to jest dla mnie najważniejsze. Ludzie nie przesadzajcie.

00


jonaszek ~jonaszek (Gość)19.11.2013 10:39

Byłem hospitalizowany w tym "szpitalu". Po ucieczce następnego dnia do innego szpitala myślałem tylko o tym aby podać ich do sądu za to chcieli ze mną zrobić. Obserwując zachowania pielęgniarek,miałem wrażenie,że psa w weterynarii traktuje się lepiej niż człowieka po wypadku w tym szpitalu.

00


Rysiek ~Rysiek (Gość)19.11.2013 11:47

Bylem kiedys na izbie przyjec z objawami dusznosci i bólu w klatce piersiowej (lekarz rodzinny podejrzewal stan przedzawalowy). Po 2 godzinach siedzenia laskawie zrobili mi EKG i odeslali do domu. Żyje, ale to nie jest normalne aby z takimi objawami nawet pacjenta nie zbadac...

00


moolloo ~moolloo (Gość)19.11.2013 11:54

Cytuję:
Można się tylko cieszyć i przede wszystkim podziękować załodze. Ten wynik to jest efekt ich pracy. Na ten ranking składają się również inwestycje, powodzenia i niepowodzenia, analiza działań i otwartość szpitala


Personel ... bez komentarza, otwartość szpitala... no cóż pacjent w worku mówi sam za siebie

00


ptborn ~ptborn (Gość)19.11.2013 12:09

Chyba według własnych kryteriów..Rozumiem że ów artykulik został napisany z przymrużeniem oka.

00


mimin ~mimin (Gość)19.11.2013 12:37

to chyba jakiś żart tym bardziej że ocena jest przygotowywana w oparciu o własne pod resorowane kryteria

00


miki ~miki (Gość)19.11.2013 12:40

no szkoda tylko że ankiety nie wypełniają pacjenci ciekawe jakie wówczas było by miejsce ?

00


gość5 ~gość5 (Gość)19.11.2013 14:39

Jak najszybciej powinno się sprywatyzować szpitale i całą służbę zdrowia!!!!! Zlikwidować raz na zawsze tą zdobycz komunizmu!!!!! i ciepłe posadki.......i koperty.....gość

00


ona ~ona (Gość)19.11.2013 14:50

Jeśli chodzi o oddział neurologiczny to panuje tam absolutna prywata.Moja rodzina miała tam bardzo przykre doświadczenie związane z panią ordynator oraz z paniami pielęgniarkami.Moja babcia została wypisana z tego oddziału z wenflonem w ręku ponieważ nikt nie pomyślał o usunięciu igły z ręki.Masakra na tym oddziale.Jedyne co dobrego to mogę powiedzieć o oddziale wewnętrznym.Pracują tam młodzi lekarze dbający o swoich pacjentów.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat