metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
VIP VIPranga28.05.2014 11:49

Wszystko zależy od charakteru osoby. Widocznie Panie są bardziej charakterne od naszych "gwiazdek". Chwała im za to. Przypomnijcie sobie reakcje (nie będę wymieniał nazwisk, bo na to nie zasługują) niektórych naszych zawodników po meczu..I porównajcie z reakcją chociażby Knopa z Gwardii po spotkaniu z nami. Wtedy dopiero widać komu zależało.

20


:( ~:( (Gość)28.05.2014 09:57

do VIP> ale dziewczynom też często nie płacono, a mimo to zostawiały serce na parkiecie i w efekcie jest 7 miejsce.

20


darkangel ~darkangel (Gość)28.05.2014 07:34

i jeszcze jedno - w urzędzie też nie pracuje, ale Ty jako osoba blisko związana kiedyś z klubem powinieneś to wiedzieć.

00


darkangel ~darkangel (Gość)28.05.2014 00:47

Drogi "januszku" możesz wierzyć lub nie, ale nie jestem w zarządzie i nigdy nie byłem a odpowiedź na pytanie znasz pewnie dobrze sam, więc po co pytasz ??? :)

00


jaki ~jaki (Gość)25.05.2014 22:48

nareszcie wszystko wróciło na swoje miejsce

61


tralala ~tralala (Gość)25.05.2014 23:51

wreście niech święty z UM da w przyszłym sezonie jeszcze większe pieniądze na stypendia dla marnych piłkarzyków z I ligi

00


widziałem ~widziałem (Gość)26.05.2014 02:24

ale chłopaki z Piotrkowa zachowali jaja po końcowym gwizdku,atak na "wieśków' z Wągrowca super,nie wiedziałem do tej pory że ŁKS kibicuje MKS-owi.
p.s.i najlepsze jak jeden gostek szarpał dziennikażyne co próbowała robić fotki.akcja szacun-a buraki z Wągrowca jak myszki uciekły na trybune

16


Gośc ~Gośc (Gość)26.05.2014 07:20

Wydaje mi sie ze kibice z piotrkowa powinni przyjac spadek z superligi z godnoscia a nie robia jakas dziecinna akcje :) Z tego co słyszałem to nie było ich pierwsze takie zachowanie :) Ja rozumiem gdyby mieli kose z Nielba ale oni postepuja tak z kazda drużyna :) Jak dla mnie zenada i tyle

50


edek ~edek (Gość)26.05.2014 07:47

Tak to jest gdy "tworzy " się sztuczne twory, kupuje zamiast szkolić ! Marnotrawi się społeczne pieniądze , snuje się jakieś mrzonki o wysokich miejscach i sukcesach / o "promocji " P.T. / nie wspomnę. Najgorsze gdy tzw. działacze sądzą że wynik sportowy to tylko i wyłącznie KASA !!

30


PIEROT ~PIEROT (Gość)26.05.2014 07:58

To jest wynik zachowania w mwczu z Wisłą w tamtym sezonie. Cała liga była przeciwko nam.

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat