metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
brag ~brag (Gość)11.12.2023 11:11

To nie tylko domy. Z każdej strony Piotrkowa powstają magazyny, przyjeżdża mnóstwo tirów. W Polsce są głównie zachodnie wiatry, popatrzcie jak wielka strefa przemysłowa powstaje w gminie Wola + autostrada od zachodniej strony to zrozumiecie skąd się biorą pyły. To nie tylko domy.

118


X-50 ~X-50 (Gość)13.12.2023 10:20

A wystarczy popatrzeć na kominy domów. Ludzie palą czym chcą, żadnej kontroli. Wychodzę rano z psem już powietrze zanieczyszczone, skąd? Z jednego tylko komina przy ul. Stodolnianej. Następny truciciel przy ul. Parkowej, dalej - przy ul. Próchnika, następny przy ul. Słowackiego na terenie PKP. Duże osiedla domów jednorodzinnych to samo. Po co nam taka władza, która pozwala truć swoich mieszkańców. Czy ktoś widział te osławione drony, które mierzą poziom zanieczyszczenia powietrza? Jakieś nagłośnienie o ilości ukaranych trucicieli? Cisza.
Pozdrawiam. Zdrowych świąt i czystego powietrza.

81


Mirmarmur ~Mirmarmur (Gość)14.12.2023 17:36

Brawo I piętro UM!

20


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)15.12.2023 11:19

No właśnie! Już dawno chciałam ten temat poruszyć na tym portalu u wreszcie doczekałam się tej możliwości. Otóż mam pytanie do rządzicieli Piotrkowa: dlaczego jedyna w tym mieście stacja pomiarowa nie bada tego najgroźniejszego zanieczyszczenia dla zdrowia pyłów PM 2,5? Czy dlatego, że nie chcecie Państwo straszyć mieszkańców Piotrkowa, bo wątpię, aby była inna przyczyna. Chciałabym tutaj otrzymać odpowiedź na to pytanie.

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat