metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kolo ~Kolo (Gość)11.12.2023 13:40

Pamiętam, jak kilka lat temu w Piotrkowie Tryb. były robione próby z dronem, co to miał latać nad kominami i badać skład wydobywających się dymów. Prób było kilka i SZEF Straży Miejskiej stwierdził, że jest to NIEOPŁACALNE !!!
Następnych prób już nie było. No i mamy to co mamy. A zaczynało się tak dobrze...

123


Zed ~Zed (Gość)12.12.2023 07:50

Tydzien temu jak alarmy rozsylali to w pracy przy wysokim suficie bylo siwo.A na zewnatrz faktycznie smierdzialo dymem.

60


dekkers ~dekkers (Gość)11.12.2023 22:46

Trochę dziwne to zestawienie. Tylko Polska, Włochy i jedno miasto w Chorwacji. Innych krajów w Europie nie ma? Nie wierzę, że np w takiej Rumuni, Bułgarii albo na Węgrzech jest czystsze powietrze.

81


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)12.12.2023 08:00

Brawo Krzysztof i ekypa improwizatorów ! Należy się nagroda, że nie jesteśmy na pierwszym miejscu !

62


:( ~:( (Gość)12.12.2023 07:39

Ostatnio w radiu Pan Prezydent mówił, że takie badania są niemiarodajne bo w Polsce jest tylko 300 czujników. I w ogóle to Oan Prezydent nie mógł dotrzeć do takich badań.
Tak naprawdę problemu nie ma.

40


śmieszek ~śmieszek (Gość)11.12.2023 11:23

Dziwne ,że największe miasta w Polsce i największe w Europie nie przekraczają norm. Jakoś tak pod koniec listopada byłem we Wrocławiu. Stałem w 30 -sto minutowym korku. Trzy pasy ruchu. Auto przy aucie ,każdy z włączonym silnikiem. Na zewnątrz minus pięć ,żadnego wiatru....gdzie nasze korki piotrowskie do wrocławskiego ...a w zestawieniu go nie ma. Podobnie Warszawy , Łodzi ,Poznania ....i Krakowa. Idąc tym tropem może i w Rozprzy. Kto to wie...

214


jak ~jak (Gość)11.12.2023 14:32

rodzice na pompę ciepła wyłożyli 46 tys zł , na panele 36 tys zł kiedy to się zwróci ,czy wcześnie zostanie zutylizowane ? przecież za te pieniądze mam ekogroszku na 20 lat

92


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.12.2023 03:40

A gdzie Bełchatów? Oj chyba coś z tym raportem nie tak .

80


.... ~.... (Gość)12.12.2023 19:00

W Piotrkowie ciepłownie na gazie.Autobusy elektryczne.Blokowiska nie kopcą. Zakładów opalanych węglem nie ma czyli dziękować możemy Bełchatowowi. Chyba że ci co tak mocno szkalują Prezydenta a przy tym tak się mocno napinają że ich rury wydechowe tak zanieczyszczają to miasto

42


ja ~ja (Gość)11.12.2023 17:50

No i Piotrków stał się sławny w świecie! Dzięki paru manipulatorom i ich kilkudziesięciu klakierom. Powiedzcie, z czego ten syf w Piotrkowie się bierze. Z fabryk, które zniszczyliście? Z samochodów, który liczba i stan techniczny nie odbiega od średniej w całym kraju? A może z geszeftów prowadzonych przez waszych działaczy? Tylko czy sklepiki, rachityczne biura i salony też kopcą? A może wy sami coś dziwnego wydychacie???
Ruszcie głowami, a nie...

124


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat