metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ba ~ba (Gość)09.03.2011 13:29

Dzisiaj Środa Popielcowa.Czas na refleksje,czas na zmiany w naszym życiu

00


Witek ~Witek (Gość)09.03.2011 13:37

Przejaskrawił i to całkiem porządnie, pracuję z tym panem ponad 10 lat i z tego co wiem potrafi dużo więcej aniżeli wymiana żarówek w aucie, to naprawdę dobry elektryk a co najważniejsze porządny współpracownik.

00


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)09.03.2011 12:34

"ba" napisał(a):
macie pretensje do wiernickiego? a kto go wybrał?
przez tyle lat rządził firmą, został nawet starszym mistrzem.
facet który nie potrafił wymienić żarówki w samochodzie


"Ferdek" napisał(a):
A Tobie tyle pomógł cwaniaczku a ty myślisz że teraz będziesz tutaj uczciwych ludzi bez konsekwencji oczerniać.Podpisz się nazwiskiem a nie cwaniakujesz, w przeciwnym razie "panie ba" ja to zrobię a i ciebie nauczę wymieniać nie tylko żarówki.


"ba" napisał(a):
Nigdzie nie zarzuciłem Panu Wiernickiemu nieuczciwości.
Przyznaję poniosły mnie niepotrzebne emocje. Ale to były moje subiektywne odczucia.
Tak to już jest, że w zakładach pracy, pracownicy czasem naprawią przełożonym jakieś urządzenie.
I to jest normalne.
Więc przepraszam za przejaskrawienie tematu.
Bądźmy życzliwi.


Ten Ferdek - jak widać - mocno cię przestraszył, posuwając się na forum do niezbyt nawet starannie zakamuflowanej groźby karalnej, skoro teraz - przepraszając, apelując o życzliwość i wycofując się ze wszystkiego - piszesz "Pan Wiernicki", a w pierwszym poście napisałeś po prostu - "facet" i "wiernicki".
Niemniej jednak, co z tym brakiem umiejętności wymiany żarówki w samochodzie, bo to nadal nie jest wyjaśnione. Też przejaskrawiłeś?

00


ba ~ba (Gość)09.03.2011 11:39

Nigdzie nie zarzuciłem Panu Wiernickiemu nieuczciwości.
Przyznaję poniosły mnie niepotrzebne emocje.Ale to były moje subiektywne odczucia.
Tak to już jest ,że w zakładach pracy, pracownicy czasem naprawią przełożonym jakieś urządzenie.
I to jest normalne.
Więc przepraszam za przejaskrawienie tematu.
Bądzmy życzliwi.

00


Ferdek ~Ferdek (Gość)08.03.2011 21:21

"ba" napisał(a):

A Tobie tyle pomógł cwaniaczku a ty myślisz że teraz będziesz tutaj uczciwych ludzi bez konsekwencji oczerniać.Podpisz się nazwiskiem a nie cwaniakujesz, w przeciwnym razie "panie ba" ja to zrobię a i ciebie nauczę wymieniać nie tylko żarówki.

00


ilidan ilidanranga02.03.2011 07:26

Cytuję:
Przypomnijmy, że podczas listopadowych wyborów samorządowych Łopatowski kandydaował na radnego z listy wyborczej Krzysztofa Chojniaka. Do Rady Miasta się nie dostał, ale nie ma tego złego...


I ciag dalszy serialu koleszkowie....

00


sprawiedliwy ~sprawiedliwy (Gość)02.03.2011 08:40

Ludzie a przede wszystkim Panie Prokuratorze ile jeszcze w tej firmie będzie trwał ten bur... czy wy nie widzicie ze Krzysiu ze swoimi kolesiami dąży do zagłady kolejnej firmy i tym samym ludzi znajdujących się w niej!

00


też_z_Piotrkowa ~też_z_Piotrkowa (Gość)02.03.2011 08:42

No cóż widać, że RdP to taka mała PO. Przyjazne media i dużo picu. A pod pudrem nepotyzm, układziki i brak kompetencji. Boje się, że to układ na lata...

00


J23 ~J23 (Gość)02.03.2011 08:57

SYLWUS CZY TERAZ TEZ BEDZIESZ WYWOZIL WEGIEL DO SZKLARNI?

00


Pikuś ~Pikuś (Gość)02.03.2011 09:05

Oj chyba nowy prezio i jego świta z sądów nie wyjdą od gospodarczego po sąd pracy, wczoraj już Sylwuś zaczął sprzątać wśród pracowników.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat