metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
forumowicz po raz ostatni na tym forum ~forumowicz po raz ostatni na tym forum (Gość)15.06.2009 18:11

"Tomasz-Stachaczyk" napisał(a):
Przyznam jednak, że aktualny regulamin portalu nie został naruszony, dlatego decyzja moderatora o pozostawieniu wypowiedzi na Forum (wbrew apelom) z formalnego punktu widzenia jest słuszna.


Najlepiej zamknijcie ten Portal, jeżeli uważacie, iż k-o nie naruszył regulaminu swoimi obraźliwymi komentarzami praktycznie na każdy temat. Ja nie zamierzam uczestniczyć w cyrku z udziałem k-o przedstawiającego się w charakterze hycla. Pozdrawiam p. Tomasza Stachaczyka i p. Monikę Pawłowską za specyficzne poczucie humoru i tolerowanie wypocin k-o. Dziękuję wszystkim i przesiadam się na inny portal bardziej przyjazny i nie aprobujący przemocy wobec zwierząt.

00


b...j ~b...j (Gość)14.06.2009 22:14

Do epiotrkow bardzo proszę o zablokowanie piszącego brednie k-o . Forum nie jest miejscem do zwierzeń kulinarnych oszołomów. Myślę ,że ktoś powinien zająć sie tym osobnikim .

Moderator: Każdy ma prawo do dyskusji i wyrażania własnej opinii.
Nie mam podstaw do blokady użytkownika.

00


kris krisranga14.06.2009 23:14

k-o: może już dasz spokój z tym jedzeniem? Dyskusja dotyczy budowy schroniska - nie przepisów kulinarnych ;/

00


leon ~leon (Gość)15.06.2009 09:03

"b...j" napisał(a):

Moderator: Każdy ma prawo do dyskusji i wyrażania własnej opinii.
Nie mam podstaw do blokady użytkownika.


No to zobaczymy co na te słowa powie prokurator.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)15.06.2009 16:16

Ograniczenia zostały wprowadzone za zaśmiecanie wątków. To nie jest forum kulinarne.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)15.06.2009 19:00

W całej tej awanturze zapomnieliście o PSACH. K-o stał się najważniejszy. "k-o jest taki, śmaki, owaki...." Daliście się sprowokować. Skupiliście się na nim a nie na temacie. NIKT nie podjął MERYTORYCZNEJ dyskusji o barbarzyńskim traktowaniu psów czy innych zwierząt w niektórych kulturach, w historii naszego kraju także. A takie są fakty. Rzeczywistości nie da się zmienić przez zaprzeczanie, unikanie tematu lub kasowanie komentarzy - nawet najgłupszych. Trzeba z ludźmi rozmawiać, edukować a nie się obrażać.
A tu dowód, że takie PRZESTĘPSTWA nie są prehistorią.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735726,Przez_50_lat_zabijal_psy_i_przetapial_je_na_smalec.html
PS.

"forumowicz-po-raz-ostatni-na-tym-forum" napisał(a):
Najlepiej zamknijcie ten Portal, jeżeli uważacie, iż k-o nie naruszył regulaminu swoimi obraźliwymi komentarzami praktycznie na każdy temat.


Jeżeli zwierzęta sprawiają kłopoty to też je zamykasz ?

00


bernardo antonio ~bernardo antonio (Gość)16.06.2009 22:47

Czy moze ktos wie jak z tymi pracami, ktore mialy ruszyc na przelomie maja i czerwca?

00


ja ~ja (Gość)17.06.2009 09:36

"bernardo-antonio" napisał(a):
Czy moze ktos wie jak z tymi pracami, ktore mialy ruszyc na przelomie maja i czerwca?


Z tego co wiem, to urząd miasta stara się o pozwolenie na budowę. Nie ma nadziei, ze schronisko powstanie w tym roku na ul.Podole i że te zwierzęta zostaną tam przed nadejściem zimy przeniesione do lepszych warunków.
Nasze władze wykonawcze, na pewno w przyszłym roku zabiorą się ostro do roboty z remontami i inwestycjami. Zobaczycie, jak będą remontować i budować wszystko co się da, byle tylko pokazać wyborcom, że w 2010 r trzeba ich wybrać.

00


PatŁucz ~PatŁucz (Gość)25.06.2009 19:25

Na razie prace nawet nie ruszyły ponieważ w dniu wczorajszym odbył się przetarg lecz nikt się do niego nie zgłosił. Paranoja,.!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat