metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zdruzgotany ~zdruzgotany (Gość)21.06.2013 23:27

Piotrków Trybunalski na łamach ogólnopolskich mediów znajduje się zawszy TYLKO I WYŁĄCZNIE "dzięki" skandalom i tragediom: "pies uwięziony w asfalcie", "prezydent uwięziony w areszcie", "katastrofa kolejowa w Babach", "wyrok w seksaferze Samoobrony". Kiedy będziemy się mogli czymś pochwalić przed światem???

00


stuku puku ~stuku puku (Gość)21.06.2013 23:30

"kk" napisał(a):

puknij się gościu w głowę! chyba nie znasz zbyt wielu prawicowych albo masz tak sprany mózg przez media. Co ma piernik do wiatraka?! Ja jestem prawicowa, mam psa, kocham psy. Wielu moich prawicowych kolegów pracuje w schroniskach jako wolontariusze! Ba! Pokuszę się o stwierdzenie, że miłość do zwierząt i działanie na ich rzecz to raczej reguła wsród prawicowców.

00


mol molranga21.06.2013 23:33

Dlaczego cenzura blokuje moje wpisy na epiotrkow mimo, że jestem zarejestrowany, nie nawołuje do przemocy i nie obrażam nikogo!!!!!!! Precz z komuną!!
Zależy mi tylko na tym by poświęcać tyle samo czasu na ludzi bezdomnych co na zwierzęta które zamoczyły łapki w smole!

"kk" napisał(a):
~kk (Gość)18 minut temu, 22:59
"mol" napisał(a):
Rozumiem , iż ty byś dobił biedne zwierzę, bezdomnego również . No cóż zachowanie typowego prawicowe, zabić wszystko co nie pasuje do waszych idyllicznych wizji rzeczywistości


Odniósłbym się, ale nie wiem jaki fragment jest cytowany. W żadnym słowie nie odnosiłem się do dobijania zwierząt tylko do zmowy które polega na zmowie fikcyjnych organizacji które zbierają karmę dla zwierząt z marketami za które płaci klient tego marketu.

00


sss ~sss (Gość)21.06.2013 23:37

"Pietrek" napisał(a):


A jakby się dziecko przykleiło to też rodziców obraczyć ???

00


chiński fotograf chiński fotografranga21.06.2013 23:37

Byczyński na bruk!

00


bulk bulkranga21.06.2013 23:39

"kk" napisał(a):
Rozumiem , iż ty byś dobił biedne zwierzę


właściciela tego psa na pewno teraz się nie odnajdzie bo będzie musiał odpowiedzieć za krzywdę zwierzęcia więc trudno żeby w takiej sytuacji się wyjawił, natomiast nie wiem jak można wypisywac takie brednie jak osoba kk, czy natab, poczytajcie sobie opinie psychologów na temat wrażliwości, którą zatraca się w stosunku do ludzi, a relatywnym powiększeniu w stosunku do zwierząt. Zawdzięczamy to przede wszystkim mediom, które publikują w takiej formie, a inne w innej formie. To tak tylko dla dociekliwych.

00


mol molranga21.06.2013 23:39

"natab" napisał(a):


Miałem psa i miałem kota 2*. Obecnie mam kota. Boli mnie tylko to, że lewacki głos marksizmu nawołuje do opieki nad zwierzętami, nie nad biednymi i bezdomnymi ludźmi.

00


gość ~gość (Gość)21.06.2013 23:57

"mol" napisał(a):


te zwierzęta mają takie samo prawo żyć i uzyskiwać pomoc jak i biedni i bezdomni ludzie.....i nerwy mi siadają jak widzę takie głupkowate komentarze.

00


ikaela ~ikaela (Gość)22.06.2013 00:11

Wiecie co ,przeczytajcie co piszecie i czy w ogóle jesteście zainteresowani biednym psem.Myślę,że przede wszystkim powinien zostać ukarany wykonawca za złą robotę i narażanie i ludzi i zwierząt na ugrzeźniecie w tej roztopionej masie.Pies na szczeście został dostrzeżony i udzielono mu pomocy.

00


mol molranga22.06.2013 00:18

Jest to doskonała okazja by powtórzyć happaning i przypiąć się do budy.
Tylko w tej sytuacji widziałbym radnego Dziemdziorę, a nie początkującego towarzysza Miazga. Jestem zdania, że towarzysz Dziemdziora przy budzie tonącej w smole wyszedłby wyśmienicie.
http://www.epiotrkow.pl/multimedia/icon/9ca71fd80265da29c5de37c64c724b68.jpg

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat