metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ku-klux-klan ~ku-klux-klan (Gość)30.06.2013 08:01

"Patrycja.-" napisał(a):
Osobiście mam nadzieję, że 'drogowcy' z Moszczenicy zostaną za to porządnie ukarania i ich szef zwolni ich w trybie natychmiastowym z pracy.

Na to bym nie liczył, zrobili to co szef im kazał.

00


bodzio bodzioranga09.07.2013 00:24

Pies wtopił się w asfalt jednej z piotrkowskich ulic. Miłośnicy czworonogów protestują, bo to dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta powinien w drogę się wtopić.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1912379,bez-sciemniania-od-polanika-do-pelnomocnika,id,t.html

00


snajper ~snajper (Gość)09.07.2013 00:37

"bodzio" napisał(a):
Pies wtopił się w asfalt jednej z piotrkowskich ulic. Miłośnicy czworonogów protestują, bo to dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta powinien w drogę się wtopić.


Sprawa tego psa jak w soczewce skupia marność tych ludzi, którzy Piotrkowem rządzą.

10


xyz ~xyz (Gość)11.07.2013 09:07

marność komentujących jednostronnie , również!!!

01


Piotrkowianka ~Piotrkowianka (Gość)11.07.2013 11:54

No właśnie, tak remontowane są nasze drogi. Jak w ogóle są. Musi ktoś wpaść w tarapaty żeby się zainteresowali. A Żelazna? Tiry jeżdżą z taką prędkością po tych dziurach nakaz do 70. Nie wiem po co, na tak krótkim odcinku, skrzyżowanie, przejście dla pieszych x 2 i tory kolejowe na których trzeba zwolnic do 20. Czy ktoś kontroluje te znaki? Bo ja nie widzę potrzeby jechania na tak dziurawej, koleinowej drodze jazdy z taka prędkością. Telewizji się nie da oglądać. Dźwiękoszczelne okna nie pomagają. Policja mogłaby czasami tam stanąć i posuszyć. Najlepiej po 20 :-)

00


Grażyna ~Grażyna (Gość)25.02.2014 09:57

najważniejsze jest to że Smółka żyje ale jak cierpiała to już nie powie. OKOLICZNI ludzie okazali się swoim człowieczeństwem. firma robiąca asfalt zarobiła na przekrętach a teraz to straci a i więcej bo dobre imię.Chodziłam po rozgrzanych asfaltach jednak żaden jakoś mnie nie wtopił.Jedak najważniejszy jest piesek.Żyje i ma się dobrze.BRAWO OKOLICZNI LUDZIE TAK TRZYMAĆ :) :>

00


nest nestranga24.06.2017 01:00

oby w tym roku nie było tak gorąco

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat