metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Maria ~Maria (Gość)19.06.2013 14:44

"Karol" napisał(a):

nie masz racji. Oni już coś robią dobrego dla iasta. To dzięki Pio nie mamy droższej wody a teraz za śmieci pewnie zapłacimy mniej. Brawo dla Pio

00


szagi ~szagi (Gość)19.06.2013 19:14

szkoda że PIO nie płaci jeszcze za mnie rachunków, nie robi zakupów. To tacy "dobrzy" ludzie. Dbają o to by lepiej się żyło w mieście... Tylko komu? nam czy im PIO obłudnikom?

00


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)20.06.2013 11:55

"EMERYT" napisał(a):
~EMERYT (Gość)
24 godziny temu, 12:12
JAKOŚ OPOZYCYJNE SLD SIEDZI CICHO CZYŻBY SIĘ JUŻ DOGADALI PEWNIE DOSTANĄ JAKIŚ MARNY STOŁECZEK (JAKA OPOZYCJA TAKIE FANTY)


Zapraszam na sesję RM w środę - 26.06.2013 r.o godzinie 9.00 - proszę potwierdzić to zabezpieczę siedzenie.!!! Może będzie też o fantach.

00


Tomasz Sokalski-Radny RM ~Tomasz Sokalski-Radny RM (Gość)20.06.2013 23:22

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta złożyłem projekt uchwały z nowymi stawkami za odbiór śmieci . Zdecydowanie niższe ceny wynikają z przetargu oraz solidnej kalkulacji. Proponujemy, aby np. gospodarstwo
1 osobowe płaciło za odbiór śmieci 3,50 zł miesięcznie ( a nie tak jak obliczył Prezydent Chojniak - 8,50 zł) za odpady segregowane.
Także za niesegregowane odpady stawka zdecydowanie zmalała z 12 zł na 5 zł.
Myślę ,że na najbliższej sesji Rady Miasta projekt uzyska akceptację, dzięki czemu mniej zapłacimy za wywóz śmieci.

00


gosc2 ~gosc2 (Gość)22.06.2013 11:35

"Tomasz-SokalskiRadny-RM" napisał(a):

a kto poczynił te wyliczenia i czy mozna je opublikowac jak to skalkulowano?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat