metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bolo ~bolo (Gość)19.06.2013 09:26

PIO - Piotrkowska Inicjatywa Obłudy

00


gość ~gość (Gość)19.06.2013 09:47

WidaC jak Pan Ocet się nudzi w tym urzędzie, nie interesują go problemy w jednostkach mu podległych - szkoda gadać...!!!!

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)19.06.2013 10:48

Ten Pan musi wysmarować się octem.
Zeby świeżba nie mieć.

00


97-300 97-300ranga19.06.2013 10:52

To czego chce PIO mało kogo obchodzi,majaczą.Gdyby ta koteria dorwała się jakimś cudem do władzy to wtedy tak by wywindowała podatki że na barszcz wam mieszkańcy czworaków nie starczy. To referendum nie ma najmniejszych szans powodzenia,będzie kolejna porażka ludzi rządnych władzy.

00


gosposia ~gosposia (Gość)19.06.2013 11:06

Ustawa nie mówi, że miasto ma zarobić na ustawie śmieciowej. Pio ma rację. Popieram. Powinni w specyfikacji przetargu podać minimalną cenę i wtedy nie byłoby takiej różnicy. Osobiście zapłacę tyle samo co dotychczas, ale nie musiałam segregować, ćzyli ustawiać w szafce kilku pojemników i paprać się w śmieciach. Więc skoro mam robić sobie tyle dodatkowego kłopotu to powinnam płacić mniej.

00


YARO ~YARO (Gość)19.06.2013 11:24

"Brawo-specjalisci-z-urzedu-miasta-od-szacowania-kosztow" napisał(a):
Europa pisze się z dużej litery


nie pisze się "z dużej litery" tylko "dużą literą"! :)

00


YARO ~YARO (Gość)19.06.2013 11:29

"97300" napisał(a):
Gdyby ta koteria dorwała się jakimś cudem do władzy to wtedy tak by wywindowała podatki że na barszcz wam mieszkańcy czworaków nie starczy


hmm... zastanawia mnie Twój sposób dedukowania. Na podstawie jakich przesłanek doszedłeś do takich wniosków?

00


Karol ~Karol (Gość)19.06.2013 11:47

Witam
Ilu już było takich jak Ci z PIO co obiecywali, że będzie lepiej, doszli do władzy i było jeszcze gorzej. Polityka to najgorsze szambo ! Tu nikt nie jest szczery i mówi prawdę. Prawdą jest to że chcą się do koryta dostać. Ale to jest tylko moje skromne zdanie na temat PIO.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.06.2013 11:55

"gosc" napisał(a):
WidaC jak Pan Ocet się nudzi w tym urzędzie, nie interesują go problemy w jednostkach mu podległych - szkoda gadać...!!!

Może wyszedł akurat na paieroska na świeże piotrkowskie powietrze?
Ale trzeba przyznać, że garnitur ma elegancki. ;)

"YARO" napisał(a):
hmm... zastanawia mnie Twój sposób dedukowania. Na podstawie jakich przesłanek doszedłeś do takich wniosków?

Nie karm trolla!

00


EMERYT ~EMERYT (Gość)19.06.2013 12:12

JAKOŚ OPOZYCYJNE SLD SIEDZI CICHO CZYŻBY SIĘ JUŻ DOGADALI PEWNIE DOSTANĄ JAKIŚ MARNY STOŁECZEK (JAKA OPOZYCJA TAKIE FANTY)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat