metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
do-skok ~do-skok (Gość)24.11.2014 11:36

Tylko jak rozróżnić mądrego od przemądrzałego, zrównoważonego od cynicznego? W Wolborzu tych drugich spotykam częściej. Trzeba słuchać treści, a nie słów. Ktoś wcześniej napisał o nietrafionych inwestycjach, błędach, bezmyślnych krokach burmistrzyni. Ktoś w odpowiedzi zapytał o konkrety i co? I nic. Jakiejkolwiek odpowiedzi. No to co o tym myśleć? Ja oczekuję, że kontrkandydat w kampanii powie wyraźnie-to i to było źle i zamierzam to poprawić w taki i taki sposób. Oskarżenia o nepotyzm, to też grubymi nićmi szyte. Przecież nepotyzm podpada pod paragrafy, to dlaczego nikt tego nie zgłosił? Ja uważam, że chodzi tylko o zrobienie ludziom wody z mózgu. Nie wiem, czy p. Ościk jest najlepszą kandydatką, ale wiem, że w tym co mówi p.Jaros i jego - pożal się Boże - komitet, nie ma żadnych konkretnych zarzutów do pracy burmistrzyni i żadnego konkretnego programu działania p. Jarosa. Są ogólniki typu bałagan, błędy, bezmyślność i sugestie dotyczące życia osobistego p. Ościk. Oni wiedzą dobrze, co kobietę najbardziej zaboli i na to właśnie liczą. I co, "Panowie Dżentelmeni", nie mam racji?

24


wyborca ~wyborca (Gość)24.11.2014 13:00

"skok" napisał(a):


skok, nie przesadzasz? Jakie to wysokie stanowisko? Przyjdzie gościu spod sklepu i opierdzieli że zasiłku nie dostał, przyjdzie drugi i zrobi zadymę, że mu ptaki na balkon s...ją, wszyscy wszystkiego chcą i to już! A prestiż, jaki? Dwa tysiące wiecznie niezadowolonych, roszczeniowych mieszkańców. Jest się zakładnikiem rady, ludzi, kościoła, straży, kół gospodyń, stowarzyszeń itd... I za wszysztko wszystkim trzeba dziękować i pieścić ich wybujałe ego. Dlatego pensje są takie wysokie-za samo trucie d...py należy się min. 10 000 zł. Żeby być wójtem, burmistrzem, trzeba mieć nerwy ze stali. Przyjdzie niedługo czas, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał kandydować i będzie się brało z łapanki, albo będzie to kara za drobne przewinienia. Jechałeś rowerem po pijaku? - dwa lata urzęduj w magistracie. Zakłóciłeś ciszę nocną jaśnie wielmożnych wyborców? - rok itp... A niech mi tu na forum który kandydat podskoczy toooo...! Bo ja też jestem wyborca. Świadomy!

31


kokos ~kokos (Gość)24.11.2014 13:12

Najgorsze jest zdecydowanie środowisko jakim się otacza pani burmistrz. Przecież gorszej ekipy nie można już dobrać, ale jak się nie ma co się chce, to się bierze to co jest. Podobna inteligencja. Koniec już jest bliski! :)

52


samowystarczalny ~samowystarczalny (Gość)24.11.2014 18:26

"kokos" napisał(a):


Jarosa ekipa nie lepsza. U nas zresztą trudno o lepszą. Ogromne zakłamanie i fałsz. Wredota na porządku dziennym. Niektórzy członkowie Jego ekipy też do niedawna mieli o Nim odpowiednie zdanie. Dziś, jak jest im potrzebny do walki wyborczej to Mu kadzą. Po wyborach to się zmieni, niezależnie od wyników. Sam Jaros to nie jest zły facet, ale przy tych orłach rozsądny rozwój miasta i gminy będzie w niebezpieczeństwie. Jak im się bedzie sprzeciwiał,to zrobią referendum i Go odwołają. Nie cofną się przed niczym, przypomnijcie sobie jak doszli do władzy! Jak w filmie Sami Swoi: sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie!
Nie dziwie się ze wsie za nimi idą, ale Wolborzanie? Nie zrozumiem. Nawiasem, ja tu tylko mieszkam i nie mam się ani kogo, ani czego bać. Zresztą koło mnie jest droga, chodnik, a na resztę sobie zarobię. Będzie debata, będą jaja i nareszcie coś ciekawego w MOKu:-)

52


pytanie do ~pytanie do (Gość)25.11.2014 00:45

Kurde, zadałem pytanie i mam więcej negatywów jak pozytywów. To co, pytania też niemile widziane?

00


free ~free (Gość)25.11.2014 03:05

Z większym zakłamaniem, fałszywością i obłudą pani Ościk w Wolborzu nie spotkaliśmy się.Wolbórz już to dawno zrozumiał.Jakiś czas działało na niektórych jeszcze zastraszanie i rozkazy tej pani.Już to nie działa.Wolborzanie podjęli słuszną decyzję wyboru na burmistrza p.Jarosa.Nie widzimy w tym nic dziwnego.Wreszcie Wolborzanie przestali się bać, mają dość kłamu, dyktatury.Cóż w tym dziwnego? To, że odważyliśmy się wreszcie wypowiedzieć swoje zdanie, swoje poglądy i chcemy zmiany, spokoju, uczciwości, lepszego życia? To, że chcemy na burmistrza p. Jarosa? "samowystarczalny" jasnowidz kreuje jakieś czarne scenariusze, nie zdziwimy się jak przepowie nam koniec świata w związku z ustąpieniem swojej pani Ościk.Co do debaty w MOK, to przyglądamy się tylko ilu klakierów załatwiła sobie p. Ościk, którzy będą brawo bić, a swoje myśleć.Ze strony p.Jarosa nikt rozsądny nie spodziewa się histerii, kłamu, czy czarowania, co jest znamienne dla p. Ościk.P. Jaros nie potrzebuje klakierów.Tylko ludzie słabi i manipulanci ich potrzebują.

23


sasa ~sasa (Gość)25.11.2014 08:02

Lepsza ekipa taka co sie merytorycznie zna na wszystkim, a nie nowych radnych co pojecia nie maja o niczym.

24


samowystarczalny ~samowystarczalny (Gość)25.11.2014 10:49

Dobrze, że się te wybory kończą, bo gdyby trwały dłużej, to pewnie wszyscy byśmy się dowiedzieli o bezprawnych porwaniach, więzieniu bez sądu, deportacjach, wywózkach na zesłanie do np. Zakrzewa czy Golesz, przesłuchaniach, torturach i zwykłym biciu w mordę w urzędzie i że za tym wszystkim stoi oczywiście generalissimus Ościk, w mundurze z czerwonymi lampasami kapiącym od złota. Na głowie ma czapkę z otokiem wysadzanym drogimi kamieniami. W ręku nieodłączny pejcz z rękojeścią z kości słoniowej. Znaleźliby się też świadkowie na to, że w piwnicach urzędu jest sala tortur nader bogato wyposażona.
Strach jest normalną reakcją człowieka na zagrożenie. Strach nieuzasadniony zagrożeniem jest nerwicą lękową lub tchórzostwem. Pierwsze da się leczyć, z tym drugim, niestety, trzeba żyć.
Nawiasem, zaskakująca jest nośność sloganu cyt."dość zastraszania". Następne hasło: "Na barykady!" Ale jaja...

61


do sasa ~do sasa (Gość)25.11.2014 11:21

[cytat="taka co sie merytorycznie zna na wszystkim"
Jeśli się zna na wszystkim, to znaczy że na niczym.

22


lustro ~lustro (Gość)26.11.2014 01:51

A niby na czym się zna jeszcze panująca i pewnie zabezpieczająca tyły, pani Ościk? To prawda, jeśli na wszystkim , to znaczy na niczym, sprawdzone przysłowie.Czekamy z uśmiechem na konkrety ~sasa.Na czekach bez pokrycia? Śmiało, konkrety prosimy!

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat