metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Widoma ~Widoma (Gość)28.11.2014 11:51

Do pasztetnik:
Odłóż książkę od biologii, bo po Twoim sposobie wypowiedzi wnioskuję że jesteś gówniarzem z I liceum. Jeśli mnie odsyłasz do słownika ortografii to najpierw sam tam zajrzyj (przed wyrazami zaczynającymi się na literę ł pisze się we a nie w - podwórkowy poligloto).
Ciekawa jestem skąd Ościk weźmie fundusze. Super że wykorzystali 3/4 z pozyskanych środków, a co z tą 1/4? Wyparowały? A z tych 3/4 to 1/4 poszła na bezmyślną fontannę na rynku, która działa od przypadku do przypadku. No bo oczywiście taka inwestycja w naszej gminie była sprawą pierwszorzędową. Nie to że drogi do d*py, żeby rolnikom pomóc...
Ona chce coś zrobić dla młodzieży? Śmiech! A co zrobiła przez 4 lata?
Dodatkowo pasztetnik jeszcze jest coś takiego jak środki unijne z których możemy korzystać do 2020 roku. A Ościk pewnie zmarnuje je na jakieś durne pomysły, które jej się w nocy przyśniły.
UWAGA, bo któregoś dnia może zechcieć kupić różowego jednorożca a jak jej się to nie uda... to się POPŁACZE. :D
Ale z tym, że ona jest niestabilna emocjonalnie i nie wytrzymuje presji to się zgadzam.

34


Admin2 ~Admin2 (Gość)28.11.2014 14:52

Niezłe jajca

00


Admin3 ~Admin3 (Gość)28.11.2014 14:53

Mnie też to bawi

00


Nad Admin ~Nad Admin (Gość)28.11.2014 14:55

Cisza Admini!

10


serio ~serio (Gość)01.12.2014 04:50

Sprawiedliwości stało się zadość! Gratulacje dla Pana Jarosa!Chcemy zapomnieć o p. Ościk. Żadnych wyrazów współczucia i podziękowań, bo i za co i komu? Za obłudę i kłam do ostatniej chwili,szczególnie w trakcie kampanii wyborczej? O, nie!!!!

77


a ~a (Gość)02.12.2014 06:15

serio wyluzuj, już po igrzyskach:-)

41


czas na relax ~czas na relax (Gość)03.12.2014 06:41

Hura! Gratulacje dla Andrzeja Jarosa! Pani Ościk bay, bay:-)

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat