metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Szczera z Wolborza ~Szczera z Wolborza (Gość)19.11.2014 16:16

Nie rozumiem czemu w sprawie naszej gminy wypowiada się osoba z ,,Piotrkowa Tryb.", chyba że ma się w sobie tyle obłudy żeby wypowiadać się na temat gminy i miasta do której się oficjalnie nie przyznaje - przemyślany login. Dodatkowo jesteś na tyle prostacka, że nie potrafisz poprawnie pisać.
Ten Twój Stębelski o ile pamiętam był mało kompetentny na stanowisku zastępcy burmistrza, więc jako burmistrz doprowadziłby gminę do ruiny.
Była pani burmistrz trwoniła pieniadze przeznaczone na rozwój gminy aby opłacić stanowiska zajmowane przez znajomych.
Jeśli chodzi o wykształcenie to nie zaobserwowałam podczas jej rządów ni krzty ekonomii... Może studia to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze ,,łeb na karku".
Wybierając burmistrza ja osobiście kieruję się nie wykształceniem ani zajęciem zarobkowym ale osiągnięciami i inicjatywą.
Dlatego właśnie po raz kolejny poprę pana Jarosa, z którym nie znam się zbyt dobrze ale miałam okazję chwilę z nim rozmawiać przed wyborami i uważam, że mimo tego, iż jak niektórzy piszą nie ma wykształcenia i ,,jest świniarzem" to jest to człowiek o wielkiej kulturze osobistej, bardzo madry, rozsądny i posiada duże doświadczenie zarówno jako gospodarz jaki i polityk.

53


BABCIA ~BABCIA (Gość)19.11.2014 17:01

"ekon" napisał(a):

Zapomniałeś dodać, że jeszcze krowy przestały dawać mleko.

00


Klemens ~Klemens (Gość)19.11.2014 17:47

Szkoda ,że Jaros nie kandydował 4 lata temu może nie byłoby takiego cyrku jak teraz i ludzie z innych gmin czy nawet Wójtowie, Burmistrzowie z sąsiednich gmin nie śmialiby się z nas że mamy taka wariatkę o nieprawidłowych cechach osobowości.

74


belfera ~belfera (Gość)20.11.2014 11:45

[cytat="ludzi którzy na prawdę umieją matematykę"
Student, Tobie też potrzebne są znajomości-zwłaszcza znajomość zasad pisowni jęz. polskiego!

10


spike ~spike (Gość)20.11.2014 16:53

Krótko i rzeczowo.Tej pani już dziękujemy.Niech demonstruje swoje aktorstwo i manipulacje, dziwactwa gdzie indziej.Zdecydowanie głosujemy na Andrzeja Jarosa, zdecydowanego, zrównoważonego, mającego klarowne perspektywy zmian w naszej Gminie.Przez ostatnie 4 lata byliśmy poddanymi tej pani, która Gminę traktowała jak swój osobisty folwark.

42


STUDENT_2 ~STUDENT_2 (Gość)20.11.2014 17:16

Napisał to ktoś kto ma nick ,,belfera".
Z tego co mi wiadomo nie ma takiego słowa w słowniku ,,jęz.polskiego". :P

12


belfera ~belfera (Gość)20.11.2014 22:32

"STUDENT_2" napisał(a):


Zaj--bi-ście też nie ma, a często słyszę.

11


belfera_2 ~belfera_2 (Gość)20.11.2014 22:48

"STUDENT_2" napisał(a):


Ale za to są w słowniku zasady interpunkcji. Jest też krótka wzmianka o używaniu cudzysłowu.
Łoj, studenty, studenty-czego Was tam uczą?

20


STUDENT_2 ~STUDENT_2 (Gość)22.11.2014 01:12

do ~belfera
No w jakim Ty się towarzystwie obracasz to ja już nie wnikam...
Tylko uważam, że jeśli ktoś mówi niepoprawnie to raczej nie powinno się z niego przykładu brać.
do ~belfera_2
A Ty chyba powinieneś pouczyć się czytania ze zrozumieniem, bo ,,jęz. polski" użyłam jako cytat z belfera (1), co zwykle służy zaakcentowaniu wyrażenia. (taki sarkazm - jeśli wiesz co to słowo oznacza).

20


image ~image (Gość)22.11.2014 02:36

Żenująca jest ta kłótnia o kropki, przecinki, ortografię.Mam wrażenie, że niektóre wpisy tego typu, mają odciągnąć forumowiczów od meritum sprawy.Niechże sobie każdy pisze jak chce i jak potrafi.To nie lekcja języka polskiego i nie nam oceniać innych.Poza tym chyba ważniejsza jest treść i przekaz niż wyłapywanie pomyłek czy błędów w pisaniu.
Jest ogromna szansa na zmiany, których może dokonać Andrzej Jaros.Wyniki pierwszej tury już, miejmy nadzieję, niezdecydowanym lub ulegającym presji czy manipulacji,otworzyły oczy.Pewnie, że szkoda tych czterech lat, ale czy warto teraz się skupiać na tym, że Andrzej Jaros nie kandydował wtedy? Teraz jest szansą i wielkim potencjałem dla całej naszej gminy.Moja rodzina, znajomi głosowali różnie, ale na pewno nie na powtórkę z rozrywki.W takiej sytuacji jednym murem stoimy świadomie za Andrzejem Jarosem.Stawiamy na gospodarność, uczciwość, wizerunek bez skazy, skuteczność i program dla nas, a nie taki, który już nas boleśnie zawiódł.

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat