metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Robens ~Robens (Gość)19.03.2024 19:55

Ja bym nie krytykował rolników za to, że walczą, chociaż za późno się obudzili. Ciekaw jestem kiedy zareagują zwykli obywatele na to jak ich dotknie zielony lad, fit for 55, zakaz palenia węglem oraz gazem, zakaz wjeżdżania autami spalinowymi do miast oraz brak możliwości rejestracji aut spalinowych.

139


Abc ~Abc (Gość)19.03.2024 14:59

Trochę wyrozumiałości dla rolników. Oni walczą z "zielonym ładem " za nas wszystkich. Unia robi z nas niewolników. Czy my musimy się zgadzać ze wszystkim, co nam narzucają? Oprócz rolnictwa mamy inne dziedziny: samochody TYLKO elektryczne, wiatraki pod oknami, robaki zamiast mięsa, itd...

2232


Gru ~Gru (Gość)20.03.2024 09:21

Nie cackac sie z rolnikami tylko palowac.Wiecznie strajkuja ci sami,rolnicy albo gornicy.A ich poziom zycia jest znacznie wyzszy od wiekszosci spoleczenstwa w Polsce.

92


XD ~XD (Gość)20.03.2024 07:43

W komentarzach hejt Lewactwa na polskiego Rolnika.nie dajcie się podpuszczać
Walczycie o Nasze i Wasze dobro
Do kosza z Zielonym Ładem !!!!

510


ja ~ja (Gość)20.03.2024 10:17

Czekam aż jakiś rolnik wytłumaczy mi przeciwko czemu protestują. Nie ogólniki, że zielony ład. Nie. Przeciwko zmniejszeniu ilości nawozów i pestycydów? Przeciwko zwiększeniu bioróżnorodności? Przeciwko zmniejszeniu ilości stosowanych leków w hodowli? Przeciwko zapobieganiu erozji gleby? Proszę o wyjaśnienie, bo słyszę tylko zielony ład

123


go?ć_rolnik ~go?ć_rolnik (Gość)19.03.2024 19:20

Kiedy do ludzi z miasta dotrze to że my robimy to dla was

2329


e-romek ~e-romek (Gość)22.03.2024 10:46

Ludzie są już zmęczeni "rządzeniem" ekipy Tuska. Tyle naobiecywali Polakom na te pierwsze 100 dni, a teraz wielka klapa. Każdy myślał, że będzie lepiej a jest jeszcze gorzej niż w poprzednich odsłonach PO-PSL.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat